Funny USB - Figura muzikore DJ 16GB

Kodi: 17-036
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

USB Funny - DJ Figura muzikore 16GB Shitet online në dyqanin tonë elektronik. Një dhuratë e mirë për adhuruesit e muzikës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Funny - DJ Figura muzikore 16GB Shitet online në dyqanin tonë elektronik. Një dhuratë e mirë për adhuruesit e muzikës. Disku USB Flash 16 GB është në formën e një figure qesharake muzikore të kuqe DJ me kufje. Një formë e shkëlqyer dizajni, e cila është gjithashtu një zgjedhje ideale e USB-së për transferimin dhe ruajtjen e këngëve tuaja të preferuara. Në dyqanin tonë elektronik mund të gjeni edhe çelësa të tjerë USB cilësorë dhe argëtues me çmime të shkëlqyera.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Silikoni

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim