Magic USB - Thor Hammer 16 GB

Kodi: 17-043
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Magic USB - Thor hammer 16GB i disponueshëm online në dyqanin tonë elektronik. Ruani skedarët tuaj të rëndësishëm në armën magjike të zotit Thor.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Magic USB - Thor hammer 16GB i disponueshëm online në dyqanin tonë elektronik. Ruani skedarët tuaj të rëndësishëm në armën magjike të zotit Thor. Ky model i jashtëzakonshëm me përpunim preciz është në formën e çekiçit të Thor (Mjölnir), i cili simbolizon besnikërinë, besueshmërinë, forcën, nderin. Me këtë USB flash drive, ju mund të transferoni dhe ruani me stil skedarët tuaj. Një dhuratë e mirë për një adhurues të perëndisë nordike Thor. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB cilësorë dhe argëtues në forma të ndryshme.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Metal, aliazh zinku

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%