USB druri në formë stilolapsi - 16 GB

Kodi: 17-046
4 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 500 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

USB druri në formë stilolapsi - 16GB në shitje online në dyqanin tonë elektronik. Një shtesë e përshtatshme dhe praktike për zyrën.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB prej druri në formë stilolapsi me 16 GB i disponueshëm për shitje online në dyqanin tonë elektronik. Ky model i jashtëzakonshëm me përpunim të saktë në formën e stilolapsit prej druri bëhet një shtesë e shkëlqyer për zyrën si dhe një flash disk praktik për transferimin dhe ruajtjen e skedarëve. I përshtatshëm edhe si dhuratë për partnerët e biznesit, klientët dhe kolegët. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini një sërë çelësash USB qesharak dhe cilësorë.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Dru, metal

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim