USB Flash Drive në formën e një zemre prej druri

Kodi: 17-048
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

USB Flash Drive në formë zemre druri me 16GB, i përshtatshëm si dhuratë për femra për përdorim praktik. E disponueshme në dyqanin tonë elektronik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Flash Drive në formë zemre druri me 16GB, i përshtatshëm si dhuratë për femra për përdorim praktik. E disponueshme në dyqanin tonë elektronik. Ky model druri me përpunim preciz është në formë zemre dhe mund të vishet me varëse. Tani mund t'i ruani skedarët tuaj me stil dhe t'i transferoni me vete kudo. Në dyqanin tonë elektronik ju mund të blini USB flash disqe të ndryshme cilësore dhe argëtuese me çmime fantastike.

• Kapaciteti: 16 GB
• Materiali: Dru

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)

Paketa përfshin :

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim