USB Galactic - Darth Vader 16 GB

Kodi: 17-044
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

USB Galactic - Darth Vader me 16 GB i disponueshëm online në dyqanin tonë elektronik. Dhuratë perfekte për fansat e Star Wars në formën e figurës më të frikshme të fuqive të errëta të së keqes.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

USB Galactic - Darth Vader me 16 GB i disponueshëm online në dyqanin tonë elektronik. Ky model i veçantë është në formën e figurës më të frikshme të fuqive të errëta të së keqes - Darth Vader, me përpunim të saktë. USB flash drive universal 16 GB është i përshtatshëm për ruajtjen dhe transferimin e skedarëve të ndryshëm . Dhuratë ideale për fansat e serialit Star Wars. Në dyqanin tonë elektronik mund të blini çelësa USB cilësorë dhe argëtues në forma të ndryshme.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Plastike


Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB
1x zinxhir

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim