Atlete LED me shkëlqim - Gold

Kodi: 88-159
8 800 L 5 800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 833 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto

Atlete LED me shkëlqim - Ari nga marka GLUWY. Me këpucët me shkëlqim, me siguri do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Atlete LED me shkëlqim - Gold, nga marka GLUWY janë ndryshimet më të funditbotën e sotme të modës së të rinjve. Me atlete shkëlqyese me siguri do të shkëlqeni në çdo festë, disko apo festival. Pra, nëse ju pëlqen të jeni pika qendrore e vëmendjes dhe dëshironi të shkëlqeni, këto këpucë COOL ndezëse janë zgjidhja e duhur për ju. Unisex si për meshkuj ashtu edhe për femra në shitje online.

!!! Dhuratë speciale për porosi të këpucëve LED – Fidget Spinner falas !!!

dhuratë fidget spinner

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

modë gluwy led

,

Tabani i secilës këpucë LED mund të ndizet ose pulsojë me ngjyra të ndryshme, të cilat mund t'i përshtatni sipas rrobave ose disponimit tuaj. Mund të zgjidhni deri në 11 mënyra ndriçimi (ngjyra të ndryshme + stile ndriçimi). Çdo atlete është e pajisur me një portë USB, përmes së cilës atletet karikohen për 2 orë me kabllon USB të përfshirë. Jetëgjatësia e baterisë është 5-6 orë.

këpucë të shndritshme me shollë akulli

Specifikimet:

 • Lloji T : atlete me lidhëse
 • Materiali i tabanit: gome
 • Materiali i këpucëve: lëkurë sintetike
 • Furnizimi me energji elektrike: Bateri litiumi e integruar
 • Karikimi: me USB (2 orë)
 • Jetëgjatësia e baterisë: 5-6 orë
 • Tensioni i baterisë: 3,7 V
 • Mënyrat e ndriçimit: e kuqe, jeshile, blu, jeshile e lehtë, blu e lehtë, e bardhë, bruz, bruz ndezëse, pulsimi i alternuar i shpejtë dhe i ngadalshëm, pulsimi i shpejtë, pulsimi i ngadalshëm dhe i shpejtë i alternuar

çizmet e akullit të ngjitura

Përmbajtja e paketës:

1x palë këpucë LED
1x kabllo USB karikimi
1x çantë mbajtëse
1x Manual në anglisht
+ LED Fidget Spinner falas

Në një variant të produktit, ju lutemi zgjidhni madhësinë e këpucëve LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%