Butterfly - Logo LED e ndriçuar neoni me stendë

Kodi: 78-102
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Butterfly - Logo LED e ndriçuar me neon me stendë si një dekorim i shkëlqyeshëm për çdo brendshme. Dekorimi i ndriçimit të reklamave që do të shtojë një prekje dhunti.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Butterfly - Logo e ndriçuar neoni LED me stendë si një dekorim i shkëlqyeshëm për çdo brendshme. Dekorimi i ndriçimit reklamues që do t'i shtojë një prekje të egër hapësirës suaj dhe që garantohet të mos anashkalohet . Dekorimi elegant tani është i disponueshëm edhe për shtëpinë ose biznesin tuaj. Falë logove dekorative me ndriçim LED. ju mund të ndriçoni hapësirën ose të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve përreth jush. Reklamat LED që do t'ju vënë në pah.

BUTTERFLY - dekorim LED në një bazë drite neoni

FUTTERFLY logoja e reklamave me ndriçim flutur mbi një bazë

Avantazhi i mbishkrimeve dhe logove dekorative me ndriçim LED është mundësia e vendosjes së tyre kudo që dëshironi. Ato janë perfekte për zyra (për ta bërë ambientin më të këndshëm), objekte tregtare ose për shtëpinë tuaj (si një dizajn modern). Logoja dekorative LED është në bazë, kështu që ju mund t'i vendosni ato praktikisht kudo.

Mbishkrim ndritshëm - FLUTURA

Logoja neoni shkëlqen në rozë dhe vjollcë të ngrohtë. Mundësohet nga bateritë 2xAA (nuk përfshihen në paketë). Drita neoni është në një bazë të bardhë, përmban një çelës ON/OFF. Dimensionet e reklamës neoni të Simbolit të Paqes janë 20x18x2,8cm.

piedestal neoni reklamues me led flutur

Specifikimet:

Motivi: FLUTURA
Ngjyra e çelur: rozë, vjollcë
Ngjyra bazë: e bardhë
Përmasat: 20x18x2,8cm
Furnizimi me energji elektrike: 2 x bateri AA (bateritë nuk përfshihen)

Drita neoni është në një bazë të bardhë, përmban një çelës ON/OFF.

Përmbajtja e paketës:

1x mbishkrim me dritë LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim