Maskë fytyre për festa filmike LED - HANNIBAL

Kodi: 88-259
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës për festa me filma LED HANNIBAL, e cila dallohet më së miri për Halloween, karnaval, disko, klub, festë ose ndonjë festival.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës për festa filmike LED HANNIBAL , e cila bie në sy më së miri për Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival është investimi i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. I përshtatshëm edhe si një dhuratë origjinale e çmendur për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Maska elegante për fytyrën për festa që ndriçon. Mundësohet nga bateritë AA 2x1,5V.

Furnizimi me energji elektrike: kuti kontrolli (2 x bateri AA nuk përfshihen)
Funksioni : dritë e qëndrueshme, pulsuese

maskë partie e udhëhequr HANNIBAL

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim