Logo neoni me dritë LED në mur - KITARË

Kodi: 78-036
11 900 L 8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Logo LED me dritë neoni në mur - KITARË ideale për objektet tuaja tregtare (bare, klube) si një dekorim i shkëlqyeshëm i çdo ambienti.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Logo neoni me ndriçim LED në mur - KITARË ideale për objektet tuaja tregtare (bare, klube) si një dekorim i shkëlqyeshëm i çdo ambienti. Flamuri i ndritshëm reklamues dhe ndriçimi dekorativ LED dhe tabelat informuese, të cilat do t'i shtojnë shkëlqim hapësirës tuaj dhe garantojnë se askush nuk do t'i anashkalojë. Dekorimi elegant me neon, të cilin zakonisht e gjeni në bare dhe klube nate, tashmë është i disponueshëm edhe për shtëpinë tuaj ose për ambientet e biznesit tuaj. Pankartat ose posterët klasikë të reklamave po i përkasin të shkuarës dhe për shkak se bëjnë një rrëmujë vizuale, shumë prej nesh as nuk i vërejnë më. Secilit prej nesh i pëlqen të dallohet nga diçka tjetër, si për individin, ashtu edhe për biznesin ku është vërtet e nevojshme. Falë tabelës së shenjave me shkëlqim LED, shenjave ose logove, ju do të ndriçoni hapësirën ose do të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve përreth jush . Reklamat LED që do t'ju tërheqin.

Shenjat NEON me ndriçim LED - reklamimi më i mirë LED

Ndriçim i ndezur i kitarës me baner neoni

Shenjat dekorative të dritës LED - të cilat, falë ndriçimit, dallohen midis banderolave të zakonshme reklamuese dhe informative. Avantazhi i tyre i madh është aftësia për t'i vendosur ato në mënyrë të përsëritur kudo që dëshironi. Ato janë perfekte për zyra (për ta bërë ambientin më të këndshëm), për bizneset tuaja (si një reklamë apo poster efektiv) ose për shtëpinë tuaj (si një dizajn modern). Ato do të shërbejnë gjithashtu si tabela lundruese LED për të tërhequr klientin. Mbishkrimet dekorative me dritë LED shpërndahen drejtpërdrejt në një jastëk plastike të tejdukshme, kështu që ju mund t'i vendosni ato pothuajse kudo.

Banner i ndriçuar - Kitarë

Shenja neoni shkëlqen blu, e kuqe dhe e verdhë. Fuqizohet nëpërmjet një lidhësi USB, qoftë në një përshtatës, hyrje USB në një kompjuter ose një bankë energjie . Kablloja e rrymës është 180 cm e gjatë dhe ka një çelës praktik në të. Dimensionet e KITARËS reklamuese neoni janë 40x19 cm.

kitarë me ngjyra të ndezura në mur - neoni led

Specifikimet:

Motivi: Kitarë
Ngjyra e dritës: blu, e kuqe, e verdhë
Përmasat: 40x19cm
Furnizimi me energji elektrike: USB 5V
Gjatësia e kordonit të energjisë: përafërsisht. 180 cm
Ndërprerësi i kabllove: po

Përmbajtja e paketës:

1x logo Led dritë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%
100%
Cecilie

Kitarë elektrike neoni

Kitarë elektrike e lezetshme që përmbushi pritjet! Përshtatet shumë mirë në dhomën e djalit tim 😊 Shërbim i shpejtë dhe i këndshëm ndaj klientit.
Porositur pak para Krishtlindjeve, kështu që kishte një kohë pak më të gjatë dorëzimi, por kjo ishte për shkak të dërgesës postare.

Mirë⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Përkthyer nga: no