Stilolaps levitues - Stilolaps lundrues me mbajtëse (mbajtëse) të stilolapsit magnetik - Kokë demi

Kodi: 100-007
6 500 L 5 000 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps levitues - Stilolaps lundrues me mbajtës (mbajtëse) të stilolapsit magnetik - Koka e demave është një perlë vizuale dhe funksionale. Dizajni i saj i bukur është mahnitës dhe shumë tërheqës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps levitues - Stilolaps lundrues me mbajtëse stilolapsi magnetik (mbajtëse) - Koka e demave është një perlë vizuale dhe funksionale. Dizajni i saj i bukur është mahnitës dhe shumë tërheqës . Përveçse është i bukur për t'u parë, ai është gjithashtu i rehatshëm për t'u mbajtur dhe i lehtë për t'u përdorur, duke e bërë atë mjetin e përsosur për shkrimin e përditshëm. Pjesa e sipërme e stilolapsit është e zbukuruar me një kokë demi në ar.

Stilolaps me levitacion magnetik me kokë demi lundrues

Një pjesë e njohur për koleksionistët dhe mjedisin e kompanisë

Stilolapsi është një artikull popullor për koleksionistët dhe dashamirët e sendeve unike. Levitimi i tij magnetik dhe dizajni interesant sjellin unike në çdo koleksion. Përveç kësaj, është një stilolaps i shkëlqyer i korporatës që i shton një prekje moderne dhe të sofistikuar çdo ambienti pune. Është gjithashtu një aksesor i jashtëzakonshëm që tërheq vëmendjen dhe shpreh individualitetin.

Stand stilolapsi magnetik me kokë demi që ngrihet lart

Precizitet dhe elegancë me çdo goditje

Me këtë stilolaps me levitacion magnetik, mund të arrini një vijë të saktë dhe të lëmuar me çdo goditje shkrimi. Ndërtimi i tij me cilësi të lartë dhe gishti i saktë mundësojnë shkrim të saktë pa njolla apo parregullsi. Me këtë stilolaps, ju mund të shprehni elegancën dhe stilin tuaj gjatë shkrimit.

stilolaps lundrues me mbajtës magnetik

Një aksesor modern për çdo rast

Stilolapsi me levitacion magnetik është një aksesor modern që ju lejon të bini në sy. Dizajni i tij unik dhe zhvillimi teknologjik i shtojnë risi dhe modernitet jetës së përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke e përdorur atë në punë, në shkollë ose duke marrë shënime personale, ky stilolaps magnetik me një mbajtëse ngritjeje do t'ju japë një përvojë elegante dhe të paharrueshme.

Specifikim:

  • Stilolaps i zi, kokë demi ari
  • Qëndrim i zi
  • Materiali: metal

Përmbajtja e paketës:
1x stilolaps me levitacion magnetik
1x Qëndrim

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim