Bluzë LED RGB me ngjyra e programueshme LED Gluwy nëpërmjet telefonit inteligjent (iOS/Android) - me shumë ngjyra

Kodi: 01-118
9 500 L 8 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Bluzë LED e programueshme me ngjyra LED RGB Gluwy nëpërmjet telefonit inteligjent (iOS/Android) - Shumëngjyrëshe me ekran + bateri Li-on të rikarikueshme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë LED RGB e programueshme me ngjyra LED Gluwy nëpërmjet smartfonit (telefon celular iOS/Android) - Shumëngjyrëshe me ekran + bateri Li-on e ringarkueshme 450 mAh. Kjo është një bluzë me ekran LED nga marka GLUWY e kontrolluar nëpërmjet një aplikacioni celular që mbështet tekstin, grafitin, animacionin, ritmin e muzikës ose krijimin e vizatimit tuaj dhe rregullimin e shkëlqimit. Bluza LED është e rikarikueshme sepse përmban një bateri të integruar 450 mAh Li-on , e cila zgjat deri në 6 orë funksionim. T-shirt ka një ekran që është plotësisht fleksibël , kështu që edhe nëse përkulet, nuk do të thyhet.

Ekrani LED ngarkohet nëpërmjet kabllit USB të përfshirë. Thjesht karikoni ekranin dhe më pas skanoni kodin QR nga manuali në telefonin tuaj celular dhe shkarkoni aplikacionin (iOS/Android).

Bluzë e programueshme LED përmes telefonit celular (bluetooth) - animacionet, fotot ose tekstet e veta

këmishë led telefon celular inteligjent i programueshëm

Shikoni çdo tekst, imazh që dëshironi kudo, në çdo kohë përmes aplikacionit bluetooth. Ekrani përmban LED me ngjyra me shkëlqim të lartë me shkëlqim dhe shkëlqim të lartë. Mund të shkruani çdo tekst, të rregulloni formatin e tij dhe ta shfaqni drejtpërdrejt në bluzë si tekst lëvizës . Afishoni barazuesin aktiv të muzikës në një bluzë që i përgjigjet muzikës përreth. Mundësia për të zgjedhur nga animacionet e programuara dhe për t'i shfaqur ato drejtpërdrejt në bluzë. Përdorimi i shkëlqyer i bluzave për reklama, argëtim!

Jini në qendër të vëmendjes së çdo disko apo feste - bluza është gjithashtu e përshtatshme për festa biznesi apo evente sponsorizimi

Bluzë e programueshme LED me ekran LED me ngjyra

Në çdo festë apo festë, sigurohuni që të dalloheni me stilin tuaj unik. Kontrolli i aplikacionit është absolutisht intuitiv dhe të gjithë mund ta bëjnë atë. Në aplikacion ju keni një zgjedhje të disa kartave - tekst, model, animacion grafiti. Secila prej skedave ofron cilësime për imazhe ose tekste të ndryshme të shfaqura. Mund të shfaqni dhe krijoni të gjitha imazhet dhe tekstet në ekranin COLOR RGB.skedën TEXT mund të krijoni lehtësisht tekstin tuaj origjinal , ndërsa mund të zgjidhni një ngjyrë unike për secilën shkronjë. Në skedën PATTERN mund të zgjidhni animacione të ndryshme të paracaktuara ose imazhe statike . GRAFFITI ofron mundësinë për të krijuar imazhin tuaj dhe ANIMATION do t'ju ndihmojë të krijoni animacionet tuaja . Bluza mund të luajë gjithashtu një animacion barazues që i përgjigjet muzikës në celularin tuaj ose pranë jush përmes mikrofonit të telefonit inteligjent. Nuk ka kufizime për kreativitetin dhe falë bluzës inovative krijuese ju mund të tregoni origjinalitetin tuaj në festë, ose do të shërbejë si një bluzë promovuese në aktivitete biznesi ose të sponsorizuara.

Ju mund të vendosni lirisht animacione ose imazhe në aplikacion, ai gjithashtu mund të trajtojë shfaqjen e tekstit

aplikacion për bluzë ledT-shirt led i aplikacionit të animacioneveaplikacion për bluzë me ekran LEDbluzë me ngjyra të animuara

Për ata më kreativët, aplikacioni ju ofron mundësinë të krijoni imazhet ose animacionet tuaja

aplikacioni krijues i bluzaveAplikacioni led i animacionit për tshirt smartphone

GLUWY është një markë e re e modës e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre të veçantë të festës LED.

modë gluwy led

Specifikimet:

Furnizimi me energji elektrike: DC 5V
Bateria e integruar 450 mAh Li-on: deri në 6 orë funksionim
Ngjyra e bluzës: e zezë
Materiali i bluzës: 100% poliestër
Madhësia e panelit LED: 170x70 mm

FAQ

SI PUNON?

Këtu përdoret teknologjia elektrolumineshente. Paneli LED është bërë nga një material i hollë dhe shumë fleksibël. Kjo do të thotë që nëse vishni këtë bluzë, keni saktësisht të njëjtën ndjenjë si kur vishni një bluzë klasike të bërë nga poliestër ose pambuk cilësor. Njësia mini e kontrollit është e disponueshme në fund të bluzës, me të cilën mund ta fikni dhe ndezni lehtësisht panelin LED të tekstit. Kur ndizet, Bluetooth aktivizohet automatikisht dhe paneli LED ndizet.

SI FURNIZOHET PANELI LED DHE SA NDJEZË?

Paneli LED mundësohet nga një bateri e integruar dhe zgjat për një karikim për rreth 6 orë. Karikimi bëhet nëpërmjet portës USB pas lidhjes me kompjuterin nëpërmjet një përshtatësi standard 5V ose kabllo USB.

SI MUND TA PASTROJ BIKESIN LED?

Bluza me tekst LED mund të lahet edhe në makinë larëse, por para kësaj është e nevojshme të shkëputni komponentët elektronikë individualë, të cilët thjesht i hiqni nga bluza dhe i vendosni sërish pas larjes dhe tharjes.

A ËSHTË I DUKSHËM MIRË PANELI TEKST LED NË BASHKË EDHE NË DRITËN E DITËS?

Po! Paneli i tekstit LED në bluzë është një material elektrolumineshent që përdor LED me shkëlqim të lartë. Kjo do të thotë që teksti i programuar është ende i dukshëm në dritë, gjatë natës përshtypja është edhe më efektive.

Përmbajtja e paketës:

1 x bluzë LED
1x kabllo USB
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%