Bluzë LED Gluwy me mesazh me lëvizje të personalizuar nëpërmjet aplikacionit (iOS/Android) - LED blu

Kodi: 01-113
8 300 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Bluzë LED Gluwy me mesazh me lëvizje të personalizuar nëpërmjet aplikacionit (iOS/Android) - LED blu të lejon të shfaqësh tekste, animacione ose barazues.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bluzë LED Gluwy me mesazh me lëvizje të personalizuar përmes aplikacionit (iOS/Android) - LED blu ju lejon të shfaqni tekste, animacione ose barazues në bluzën tuaj duke reaguar ndaj muzikës përreth . Keni nevojë për një mjet origjinal reklamimi për ngjarjen apo festën e kompanisë suaj? Me këtë bluzë revolucionare të veshjeve me ndriçim LED me ekran, ju do të tërhiqni vëmendjen e shumë klientëve ose kalimtarëve . Me lidhjen Bluetooth, thjesht çiftoni bluzën LED me Smartfonin tuaj dhe më pas përdorni aplikacionin falas " Fashhow " ( iOS, Android ).

Shfaq mesazhin tuaj nëpërmjet kësaj bluze unike me ndriçim LED

Bluzë LED me mesazh personal

Duke përdorur këtë aplikacion ju mund të kontrolloni funksionet individuale të bluzave . Mund të vendosni çdo tekst, imazh, efekt ose të aktivizoni një barazues muzikor që do të jetë aktiv bazuar në kapjen e tingujve rreth telefonit tuaj inteligjent. Bluzat janë të pajisura me një bateri litiumi të ringarkueshme që zgjat deri në 10 orë kur karikohet plotësisht . Bateria ringarkohet duke përdorur një lidhës konvencional mikro USB , kështu që nuk do të jetë problem ta karikoni në çdo kohë dhe kudo.

T-shirt GLUWY Supreme LED

GLUWY është një markë e re mode e stilit të jetesës për të gjithë të rinjtë që kanë stilin e tyre specifik LED për festa.

Moda Gluwy Led

Bluza LED e programueshme revolucionare sjell një mënyrë unike se si të jesh ndryshe dhe në të njëjtën kohë të tërhiqesh vëmendjen, por kryesisht të mos jesh i zakonshëm. T-shirt është projektuar për të thyer kufijtë e krijimtarisë suaj dixhitale , kështu që ju mund të dilni në rrugë çdo ditë me një bluzë unike. Gjithashtu të përshtatshme për aktivitete promovuese - nëse kompania juaj e biznesit dëshiron të rrisë ndërgjegjësimin e markës , bluzat tona LED me tekst janë një shtesë e shkëlqyer për strategjinë tuaj të marketingut. Ata janë një mjet efektiv marketingu për promovime dhe vërtet dallohen kudo që i përdorni!

Tshirt me tekst me lëvizje led

Avantazhet e bluzave LED të programueshme

Aplikacioni Bluetooth
Shikoni çdo tekst, imazh që dëshironi!
Kudo, në çdo kohë!

LED me ndriçim të lartë
Shirit LED i përdorur me ndriçim dhe shkëlqim të lartë
Shirit LED me ngjyra për të zgjedhur të bardhë, të kuq dhe blu

Material komod
100% pambuk - super i butë dhe i rehatshëm
Ngjyra e bluzës - e zezë

Bateri e ringarkueshme
Bateria siguron funksionimin e bluzës LED deri në 10 orë
Përdorimi i shkëlqyeshëm i bluzave për reklama, argëtim!

Model me porosi në bluzë
Vizatoni çdo gjë me gishtin tuaj dhe lëreni të shfaqet
pikërisht në këmishën tuaj

Teksti në lëvizje
Ju mund të shkruani çdo tekst, të modifikoni formatin e tij dhe ta shfaqni drejtpërdrejt në bluzën tuaj.

Barazues muzikor
Lëreni barazuesin aktiv të shfaqet në bluzë, duke iu përgjigjur muzikës përreth

Animacionet
Mundësia për të zgjedhur nga animacionet e programuara dhe për ta shfaqur atë direkt në bluzë

T-shirt led gluwy e programueshme

Karakteristikat:

plus Programueshmëria - tekst, animacione, vizatime, barazues aktiv
plus Kontrolloni përmes aplikacionit celular
plus Rikarikohet me mikro USB
plus Veshje e rehatshme
plus I papërshkueshëm nga uji

Karakteristikat e T-Shirt Led

Specifikimet:

Fuqia: DC 5V
Bateria e integruar Li-on 500 mAh: deri në 10 orë
Ngjyra LED: Blu
Ngjyra e bluzave: E zeze
Materiali i bluzës: 100% pambuk
Madhësia e panelit LED: 220 x 40 mm

FAQ

SI PUNON?

Këtu përdoret teknologjia elektrolumineshente. Paneli LED është bërë nga materiali i hollë dhe shumë fleksibël. Kjo do të thotë që nëse vishni këtë këmishë, keni saktësisht të njëjtën ndjesi si kur vishni një bluzë klasike poliestër. Njësia mini e kontrollit është e disponueshme në fund të bluzës, ku mund të ndizni dhe fikni lehtësisht panelin LED me tekst. Kur ndizet, Bluetooth do të aktivizohet automatikisht dhe paneli LED do të ndizet.

SI FUNKSIONOHET PANELI LED, DHE SA KOHA DO TË NDËRQET DRITA?

Paneli LED mundësohet nga një bateri e integruar dhe për një karikim mund të shkëlqejë deri në 10 orë. Karikimi bëhet nëpërmjet portës USB kur lidhet me një përshtatës konvencional 5V ose kabllo USB në kompjuterin tuaj.

SI MUND TA PASTROJ BIKESIN LED?

Bluza me tekst LED mund të lahet edhe në makinë larëse, por është e nevojshme të shkëputni komponentët elektronikë individualë, të cilët thjesht i hiqni nga bluza dhe i vendosni sërish pas larjes.

A ËSHTË I DUKSHËM PANELI TEKST LED NË BASHKËN NË DRITËN E DITËS?

Po! Paneli i tekstit LED në bluzë është bërë nga materiali elektrolumineshent duke përdorur LED me ndriçim të lartë. Kjo do të thotë se teksti i programuar është ende i dukshëm në dritën e ditës, dhe natën është përshtypja edhe më efektive.

Përmbajtja e paketës:

1x Bluzë LED e programueshme (LED Blu) - Gluwy supreme
1x kabllo USB
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim