Xhup LED me kufje - Blu

Kodi: 01-098
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Xhupi LED me kufje, me të cilat me siguri do të shkëlqeni do të jetë pika qendrore e vëmendjes mes miqve kudo që të jeni.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Xhupi LED me kufje, me të cilat me siguri do të shkëlqeni do të jetë pika qendrore e vëmendjes mes miqve kudo që të jeni. Secila është e veshur me fije neoni që është rreth zinxhirit dhe kapuçit të tërë, kështu që ju keni stilin e duhur të festës Tron. Nuk keni pse të shqetësoheni nëse harroni kufjet në shtëpi, ato i keni pikërisht në xhup. Këto kufje dalin nga lidhëse, ku foleja klasike është në anën e brendshme të djathtë të xhupit. Mund të dëgjoni muzikë pa telat që dalin nga diku, si tek kufjet konvencionale.

Ideale për t'u përdorur në disko, klube, në një festë apo festival dhe është investimi i duhur për ju nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni cool. Mund të zgjidhni mënyra të ndryshme ndriçimi - ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme. Është mundësia për të rregulluar shpejtësinë e rrotullimit të ngjyrave.

xhup led me kufje

Specifikimet:

 • 100% pambuk
 • 2x bateri AAA 1,5 V (nuk përfshihen)
 • Inverter EL (kuti kontrolli i fibrave) i përfshirë
 • Kufje direkt në xhup
 • Fibër fleksibël dhe të qëndrueshme rezistente ndaj ujit
 • Para larjes duhet të hiqet inverteri EL
 • Vetëm larja e duarve - mos zhytni asnjë pjesë të fibrës
 • Funksionet: ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe ndezje e përhershme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim