Doreza LED - E zezë

Kodi: 88-002
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shiten doreza LED per cdo maniak feste me cmim te mire mund ti blini ne e-shopin tone. Doreza për ndryshimin e ngjyrave argjendi, e zezë ose e bardhë.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Këto doreza speciale LED janë të përshtatshme ose për festa, disko, festivale ose për ngjarje të tjera. Sigurisht që mund të bëhet një dhuratë e veçantë. Jini të qetë, merrni këto doreza LED.

Çdo gisht i dorezës mund të shkëlqejë në ngjyra të ndryshme të shkallës RGB - e kuqe, blu, jeshile . Ju gjithashtu mund të kontrolloni dorezën, për të rregulluar ndezjen më të shpejtë ose më të ngadaltë, ose shkëlqimin e qëndrueshëm - mund të zgjidhni deri në 7 mënyra ndezjeje. Dorezat kanë përmasa universale, të përshtatshme për të gjitha madhësitë (përveç duarve shumë të mëdha), janë prej pambuku dhe material elastik për t'i veshur sa më rehat.

Shiten doreza LED per cdo maniak feste me cmim te mire mund ti blini ne e-shopin tone. Doreza për ndryshimin e ngjyrave argjendi, e zezë ose e bardhë.

doreza led të zeza

Specifikat e produktit:

 • Ngjyrat RGB: e kuqe, blu, jeshile
 • 3 ngjyra në çdo gisht: (e kuqe, blu, jeshile)
 • 7 mënyra ndezjeje: ndezje më e shpejtë, ndezje më e ngadaltë, ndriçim i qëndrueshëm dhe të tjera
 • Dorezat janë të dukshme për një distancë prej 500 metrash.
 • Furnizimi me energji elektrike: bateri litium CR 2032
 • Nuk ka kabllo në doreza
 • Madhësi universale, e përshtatshme për të gjitha madhësitë (përveç duarve shumë të mëdha)
 • E bërë nga pambuku dhe material elastik për veshjen më të rehatshme.

Shënim: Dorezat nuk janë të përshtatshme për t'u pastruar në makinë larëse, për shkak të komponentëve elektronikë. Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 10 vjeç.

Çmimi vlen për 1 palë/2 copë doreza LED

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%