Kapaku i ekranit LED i programueshëm përmes telefonit celular - aplikacion në Smartphone (iOS / Android)

Kodi: 88-255
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kapaku i ekranit LED me ekran me ngjyra të programueshëm nëpërmjet telefonit celular - aplikacioni në Smartphone (iOS / Android) - që shfaq tekst ose imazhe.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kapaku i ekranit LED me ekran me ngjyra i programueshëm përmes telefonit celular - aplikacioni në Smartphone (iOS / Android) - që shfaq tekst ose imazhe (bateria e integruar) me mundësinë e krijimit të teksteve ose imazheve tuaja. Është një aksesor i shkëlqyer i veshjeve të teknologjisë së lartë. Thuaj lamtumirë kapelave klasike të përditshme, falë kapakut inteligjent LED nuk do të mërzitesh më kurrë me motivin apo logon e kapelës. Kapaku LED ka një ekran të qepur në të cilin mund të përdorni një smartphone për të shfaqur imazhe ose tekste të ndryshme.

Përveç kësaj, kapaku gjithashtu mbështet riprodhimin e animacioneve të shkurtra GIF. Funksionohet nga një bateri e integruar me një kapacitet prej 700 mAh (karikimi me kabllo USB) - bateria është me të vërtetë e fshehur me zgjuarsi në buzën e kapakut dhe nuk ndërhyn vizualisht në veshjen. Kapaku i aplikacionit LED , i cili bie në sy më së miri në një disko, klub, festë apo festival, është investimi i duhur për ju nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm. Kufizimi i vetëm do të jetë imagjinata juaj. Dilni nga linja dhe krijoni një kapak origjinal që të gjithë do t'ju kenë zili.

Kapaku i ndezur LED mund të luajë imazhe, animacione ose tekste të ndryshme - ju kontrolloni gjithçka nëpërmjet APP-së në celular.

kapak me ekran LED i programueshëm telefon celular inteligjent

Mund t'i ndryshoni temat e shfaqura nëpërmjet aplikacionit celular (i disponueshëm për Android dhe iOS). Ka 16 animacione origjinale dhe 8 mënyra ekrani. Përveç kësaj, kapaku gjithashtu mbështet funksionin e krijimit të animacioneve, imazheve ose teksteve tuaja. Kapaku me ekran është i punuar mirë pa kabllo dhe në pamje të parë duket si një kapak klasik - që është një avantazh ndaj produkteve të ngjashme, të cilat, megjithatë, nuk ofrojnë punim kaq cilësor.

Specifikimet teknike:

Numri i pikselëve - 12x36
Dimensionet e kapakut - 26x17x13 xm
Furnizimi me energji elektrike - bateri e integruar 700 mAh
Karikimi - kabllo mikro USB
Qëndrueshmëri për karikim - deri në përafërsisht. 5 ore
Tensioni - 5 V
Ngjyra e ekranit - RGB
Pesha - përafërsisht. 123 g

Përmbajtja e paketës:

1x kapak
1x kordonin e rrymës
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim