Aksesorë zyre - SET 8 copë - Lëkurë kafe luksoze (E punuar me dorë)

Kodi: 96-005
23 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 19 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Aksesorë zyre - SET 8 copë - Lëkurë kafe luksoze (Made me dorë) e përshtatshme për tavolinë pune - 100% origjinale.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Aksesorë zyre - SET 8 copë - Lëkurë kafe luksoze (Hand Made) e përshtatshme për tavolinë pune - 100% origjinale. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve të cilësisë më të lartë të lëkurës sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE .

Dizajni unik i lëkurës kafe duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 8 copë pajisje zyre: një rrogoz pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve, një mbajtëse stilolapsi, një mbajtëse letre shënimesh, një mbajtëse lëkure për ngjitëse kujtese, një bllok pijesh, një etiketë emri dhe një grup stilolapsash ari - një stilolaps dhe stilolaps. Tavolinë prej lëkure luksoze (mat) - aksesorë unik për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale.

Aksesorë luksoz për zyra

Pajisja e punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

tavoline prej lëkure

Qëndrim lëkure në një tavolinë prej lëkure kafe me një emërtim ari + stilolapsa ari - Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

stilolapsa të artë

lëkurë të punuar me dorë

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

dhuratë për menaxherin

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: lëkurë kafe
plus 8 pajisje zyre

Specifikim:

Përmasat: 49x34x1 cm
Materiali: lëkurë, metal
Ngjyra e lëkurës: kafe
Ngjyra e metalit aksesor: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve
1x qëndrim stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
Axhenda 1x A5
1 x jastëk pijeje
1x etiketë emri (pa emër) dhe një grup stilolapsash ari me një bazë: stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%