Maskë për fytyrën Rave DNB - LED me shumë ngjyra

Kodi: 88-206
3 900 L 2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën Rave DNB - LED shumëngjyrëshe, me të cilën me siguri do të tërhiqni vëmendjen e njerëzve në festën e natës. Zgjidhni ngjyrën tuaj dhe shkoni në një festë!

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën Rave DNB - LED shumëngjyrëshe, me të cilën me siguri do të tërhiqni vëmendjen e njerëzve në festën e natës. Zgjidhni ngjyrën tuaj dhe shkoni në një festë! Maska është bërë nga materiali shumë i këndshëm , i cili nuk ju shqetëson kur e mbani në fytyrë dhe merrni frymë përmes maskës. Prandaj, asgjë nuk do t'ju ndalojë të vendosni një maskë për disa orë gjatë festës.

Maska ka të integruar fibrat optike LED që ofron deri në 7 nuanca ngjyrash .

Rripi i rregullueshëm ka modul me buton, i cili ju lejon të zgjidhni një nga shtatë ngjyrat ose mënyrat e dritës, si p.sh. një stroboskop ose përzierje ngjyrash . Avantazhi i madh i maskës është një bateri e integruar 400 mAh që mund të ringarkohet duke përdorur një kabllo USB dhe siguron fuqi të plotë deri në 12 orë dritë (në varësi të ngjyrës së dritës). Ju mund ta përdorni maskën në raste të ndryshme gjatë gjithë vitit si një festë, festival, disko, halloween, etj. Jini ndryshe, jini të ftohtë dhe interesohuni me këtë maskë në çdo event.

Maska LED e bardhëMaska LED rozëmaskë për fytyrën e festësmaskë rave për fytyrën
Maska LED vjollceMaska LED jeshilednb maskë për fytyrën

Karakteristikat:

PLUS Fibra optike të ngulitura me cilësi të lartë
PLUS Në dispozicion deri në 7 ngjyra
PLUS Bateri e rikarikueshme e integruar
PLUS Koha e punës 3 deri në 12 orë
PLUS Rrip i rregullueshëm i maskës

Specifikimet:

Materiali: Fibra optike LED
Ngjyra të lehta: e kuqe, e bardhë, blu, jeshile, e verdhë, rozë, vjollcë
Fuqia: DC 3,7 V
Bateria: 400 mAh e rikarikueshme
Koha e punës: 3-12 orë
Përmasat: 230 mm x 130 mm
Pesha: 40 g

Përmbajtja e paketës:

• 1x maskë LED
• 1x kabllo USB
• 1x Udhëzues përdorimi
• 1x çantë portative

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim