Blloqe kompjuteri 55x35 cm + Taskë maus - SET luksoz lëkure e zezë 3 copë

Kodi: 96-045
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tavolinë kompjuteri luksoz, prej lëkure të zezë, SET prej tre copësh 100% i punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kompjuter pad + Taskë maus + jastëk pijeje - Lëkurë e zezë luksoze 55x35 cm - SET 3 copë (E punuar me dorë). SET përbëhet nga një bllok kompjuteri, një bllok mausi dhe një bllok për pije. Ky komplet kompjuterik unik me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së zezë duket maksimalisht me klas dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën, dhomën e punës Blloku i PC-së ka përmasa 53x35 cm, tastieri i mausit ka një diametër 20 cm dhe blloku i filxhanit ka një diametër 10 cm. Pads duken luksoze dhe elegante falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim.

jastëk lëkure nën kompjuter

Një aksesor lëkure me pamje klasi në të zezë me siguri do t'i mahnitë të gjithë.

jastëk nën lëkurë pc

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e zezë
plus Pajisja e kompjuterit, blloku i mausit dhe blloku për pije

Specifikim:

Dimensionet e jastëkut nën PC: 53x35 cm
Diametri i bllokut të miut: 20 cm
Diametri i tapës së pijes: 10 cm
Materiali: lëkurë sintetike
Ngjyra: lëkurë e zezë

Përmbajtja e paketës:

1x bllok kompjuteri
1x jastëk maus
1 x jastëk pijesh

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim