Qëndrim stilolapsi lëkure për tavolinë pune + pllakë ari + 2 stilolapsa ari

Kodi: 96-032
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Qëndrim stilolapsi lëkure për tavolinë pune + pllakë ari + 2 stilolapsa ari. Baza lëkure prej lëkure gri, 100% e punuar me dorë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stand për stilolaps lëkure për tavolinë pune + pllakë e emrit prej ari + 2 stilolapsa floriri. Baza lëkure prej lëkure gri, 100% e punuar me dorë. Kjo bazë unike e stilolapsit me cilësi të lartë me një etiketë emri do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të lëkurës gri, etiketës ari dhe stilolapsave ari duket jashtëzakonisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Stilolapsi SET përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps.

Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Lëkura gri në kombinim me aksesorët e artë me siguri do t'i mahnitë të gjithë. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

Mbajtëse stilolapsash - stendë elegante luksoze

stendat e stilolapsit luksoz

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë gri dhe aksesorë ari
plus shatërvan dhe stilolaps

Specifikim:

Materiali: lëkurë dhe metal
Ngjyra e lëkurës: gri
Ngjyra e etiketës: ari
Ngjyra e stilolapsit: ari
Lloji i stilolapsit: stilolaps dhe stilolaps

Përmbajtja e paketës:

1x bazë lëkure
1x stilolaps
1 x stilolaps me top
1x Etiketë (pa emër)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim