Çanta e zezë nga lëkura e dizajnuar për burra ose gra - EKSKLUZIVE

Kodi: 96-050
21 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 18 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çanta e zezë nga lëkura e dizajnuar për burra ose gra​ prej lëkure të zezë PU. Këllëf alumini për ruajtjen e laptopit, notebook-ut, tabletit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çanta e zezë prej lëkure dizenjoje për burra ose gra , prej lëkure të zezë PU. Këllëf alumini për ruajtjen e laptopit, fletores, tabletit dhe dokumenteve , librave apo revistave. Është ideale për përdorim në biznes ose udhëtim. Material i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për t'u pastruar , kuti udhëtimi i besueshëm. Ndarje e brendshme në pjesën e sipërme, rreshtim i ndrydhur në hapësirën e madhe të ruajtjes së brendshme të poshtme. Mbroni laptopin, tabletin, celularin, dokumentet dhe sendet e tjera personale.

Çanta ekskluzive të menaxhimit prej alumini dhe lëkure për të gjithë ata që duan stilin dhe luksin.

çantë elegante për dokumente ,

Ky rast është një udhëzues me funksione të plota për udhëtimet tuaja , ai do të sigurojë renditje të organizuar të dokumenteve ose materialeve tuaja për prezantimin e propozimeve ose produkteve. Një dorezë e fortë lëkure dhe dy bravë ari sigurojnë hapësirë të sigurt ruajtjeje për dokumentet, laptopin ose tabletin tuaj, të cilat do të mbrohen edhe në udhëtime të gjata private ose biznesi. Organizues portativ dhe i qartë në një çantë . Rast i përshtatshëm posaçërisht për punonjës zyre, shef, menaxher, për takime biznesi.

Karakteristikat:

Dizajn elegant
Doreza me dy bravë
Ndarja e dokumenteve në krye
Rreshtim i shtypur në hapësirën e brendshme të ruajtjes
Lehtë për t'u bartur
Materiali: lëkurë PU
Ngjyra: e zezë/e bardhë
Madhësia: 420x320x80 mm

Përmbajtja e paketës:

1x çantë dokumentesh

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim