Mbajtëse e indeve për mace - (mbajtëse e rrëshirës së pecetës)

Kodi: 11-566
3 600 L 2 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 167 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse e indeve për mace - (mbajtëse e rrëshirës së pecetës). Me një mbajtëse unike shami në formë mace, do të zëvendësoni një kuti të mërzitshme, nga e cila patjetër keni më shumë në shtëpi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse e indeve për mace - (mbajtëse e rrëshirës së pecetës). Me një mbajtëse unike shami në formë mace, do të zëvendësoni një kuti të mërzitshme, nga e cila patjetër keni më shumë në shtëpi. Mbi të gjitha është një aksesor i përshtatshëm për adhuruesit e maceve, edhe nëse vendosni t'ua dhuroni miqve tuaj. Një kuti e rregullt e pelhurave përshtatet në mbajtësen e maces.

Mbajtëse e indeve të maces

Mbajtëse e pecetës së maces

Prodhim dhe mjeshtëri me cilësi të lartë - mbajtëse pecete në formën e një mace

Mbajtësja është bërë nga materiale rrëshirë natyrale të cilësisë së lartë, e cila është e sigurt dhe nuk ndot mjedisin dhe është e sigurt për t'u përdorur. Macja është e lyer me bojë ekologjike cilësore për lyerje me dorë, e cila nuk zbehet.

mbajtëse pecete në formën e një mace

Gama e gjerë e përdorimit

Mbajtësin mund ta vendosni në dhoma të ndryshme të shtëpisë, si lavanderia, dhoma e gjumit, zyra ose kuzhina. Mund ta përdorni edhe në makinë kur udhëtoni, kështu që macja juaj do të jetë shoqëria juaj gjatë gjithë rrugës. Dizajni qesharak i maces do ta bëjë vizitorin tuaj të buzëqeshë dhe t'i bëjë ata të lumtur të marrin shaminë.

rrëshirë mbajtëse pecete mace


Specifikim:

  • Materiali: rrëshirë
  • Përmasat: 29 x 23 x 23 cm
  • Pesha: 1,30 kg


Përmbajtja e paketës:
1x mbajtëse pecete në formën e një mace

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim