Çanta metalike prej alumini - Dizajn EKSKLUZIV dhe LUKS

Kodi: 96-048
32 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 27 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Çantë alumini metalike për dokumente - metal EKSKLUZIV dhe dizajn LUKSOR për këtë valixhe drejtuese për burra ose gra​.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Çantë metalike alumini për dokumente - Metal EKSKLUZIV dhe dizajn LUKSOR për këtë valixhe drejtuese për burra ose gra. Çanta portative e menaxherit të punës për çdo biznesmen. Ka një organizator të qartë - një valixhe luksoze udhëtimi me një dizajn të bukur futuristik. Ky rast është një udhëzues me funksione të plota për udhëtimet tuaja , ai do të sigurojë renditje të organizuar të dokumenteve ose materialeve tuaja për prezantimin e propozimeve ose produkteve. Sipërfaqe e jashtme e shkëlqyer e bërë nga aliazh alumini me ngjyra të ndezura dhe ndarje lëkure fitimprurëse dhe dosje brenda kutisë.

Valixhe ekskluzive dhe luksoze menaxhimi alumini për të gjithë ata që duan stilin dhe luksin.

çantë metalike alumini

Bllokimi i ri i kombinuar i dyfishtë është aktualisht shumë i popullarizuar. Doreza është përshtatur për mbajtje të rehatshme të çantës. Dizajni i përjetshëm i kasës është zhvilluar për nevojat e profesionistëve që udhëtojnë me pajisjet ose dokumentet e tyre të shtrenjta profesionale dhe kërkojnë një pasqyrë maksimale dhe rregull të organizuar në dokumentet e tyre të biznesit dhe sendet personale.

Falë konstruksionit të fortë prej alumini, dokumentet, tableti ose celulari juaj mbrohen dhe ruhen në mënyrë të sigurt.

valixhe udhëtimi prej alumini luksoze dhe elegante

Kutia ka një hapësirë ​​të madhe të brendshme për ruajtjen e dokumenteve , librave, stilolapsave, markerëve, materialeve të zyrës apo edhe një karikues celulari. Në pjesën e palosshme të kasës, ka dosje speciale të ngjeshur dhe kuti vertikale të varura, për shembull për celularë, laptopë, dokumente ose pasaporta. Falë bashkimit mbyllës metalik të testuar industrialisht me cilësi të lartë dhe një sistemi mbylljeje me dy faza dhe një doreze të qëndrueshme që mund të mbajë çdo peshë, kjo është kutia juaj ideale e udhëtimit.

Karakteristikat e rastit:

Ngjyra: çantë alumini argjendi, e zezë ose e kuqe
Dizajn unik profesional
Organizuesi i qartë
Sistemi i mbylljes me dy faza
Qoshe metalike të përforcuara për të mbajtur të sigurt përmbajtjen
Dorezë e veçantë për një përshtatje të rehatshme
Ai përputhet në mënyrë të përkryer me standardin TSA për udhëtimet ajrore
Format dhe ngjyrat shkojnë në mënyrë të përkryer me pajisjet dhe pajisjet elektronike
Madhësia: 370x270x115 mm

Përmbajtja e paketës:

1 çantë luksoze

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim