Motoçikletë 16 GB në formë motoçiklete

Kodi: 17-030
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Motoçikletë 16 GB në formë motoçiklete online në dyqanin tonë elektronik me çmime fantastike. Dhuratë ideale për meshkujt dhe entuziastët e motorëve.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Motoçikletë 16 GB në formë motoçiklete online në dyqanin tonë elektronik me çmime fantastike. Ky model unik është në formën e motoçikletës në version bronzi me përpunim preciz. Tani mund t'i mbani skedarët tuaj në flash disk elegant dhe t'i transferoni me vete kudo. Jeni duke kërkuar për një dhuratë për një mashkull apo për një të apasionuar pas motoçikletave? Ky çelës origjinal USB 16 GB është zgjidhja ideale. Në dyqanin tonë elektronik do të blini çelësa USB funny cilësor në dizajne të ndryshme.

  • Kapaciteti: 16 GB
  • Materiali: Metal

Specifikimet:

Kapaciteti: 16 GB
Shpejtësia USB: USB 2.0
E përputhshme me: Windows, Mac OS dhe Linux
Temperatura e punës: 0 ° C deri në 60 ° C (32 ° F deri në 140 ° F)
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri në 85 ° C (-4 ° F deri në 185 ° F)


Paketa përfshin:

1x çelës USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim