Komplet luksoz tavoline zyre me 9 aksesore - 100% punuar me dore - kafe (dru + lekure)

Kodi: 96-052
32 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 27 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet luksoz tavoline zyre me 9 aksesorë - 100% Handmade - Brown (Dru + Lëkurë) - një komplet prej druri natyral dhe lëkure sintetike përbëhet nga 9 aksesorë të dobishëm.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet luksoz tavoline zyre me 9 aksesorë - 100% Handmade - Brown (Dru + Lëkurë) - një komplet prej druri natyral dhe lëkure sintetike përbëhet nga 9 aksesorë të dobishëm që do të organizojnë tavolinën tuaj dhe do ta mbajnë të rregullt. Në faqen tonë të internetit mund të gjeni komplete tavoline të ndryshme prej druri dhe lëkure në ngjyra të ndryshme , të cilat mund t'i përdorni në zyrat tuaja për të dekoruar dhe dizajnuar tryezën tuaj. Ky SET unik i tavolinës së punës me cilësi të lartë do ta kthejë zyrën tuaj në një vend krejtësisht të ndryshëm.

Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura dhe druri. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të cilësisë së lartë dhe lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës së zezë me dru kafe duket jashtëzakonisht elegant - Një shtesë luksoze për zyrën, dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 9 pjesë aksesorë zyre: tavolinë tavoline me kapak, mbajtëse për stilolaps/laps, mbajtëse letre për shënime, bllok me mbajtëse stilolapsash, organizator/magazinim dokumentesh, mbajtëse kartëvizitash, mbajtëse kalendarike, stilolaps ari, tavëll.

Ideale si dhuratë për shefin ose kolegun tuaj të zyrës

aksesor zyre - komplet tavoline zyre prej lekure dhe druri

Stenda tavoline prej druri me pllakë emri ari + stilolapsa ari - SET stilolapsash përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

Komplet tavoline pune - druri lekure kafe

Pajisja e punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

dyshek dokumentesh prej lëkure luksoze dhe druri

Një mbajtëse dokumentesh dhe letrash luksoze prej druri. Ky aksesor i tavolinës është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër!

mbajtëse dokumentesh luksoze prej druri

lëkurë e punuar me dorë

100% e punuar me dorë dhe dru arre - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant - prodhuar në Turqi
plus E bërë prej lëkure sintetike dhe druri
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajni luksoz: lëkurë kafe dhe dru kafe
plus 9 pajisje zyre
plus 100% i riciklueshëm + EKO miqësore

Specifikim:

Dimensionet e dyshekut: 59x39x1 cm
Materiali: lëkurë, dru, metal, xhami
Ngjyra e lëkurës: kafe
Ngjyra e drurit: kafe
Ngjyra metalike e aksesorëve: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek tavoline me mbulesë
1x mbajtëse për stilolapsa/lapsa
1x mbajtëse për letrën e shënimeve
1 x jastëk me mbajtëse stilolapsi
1x ruajtje/tabak për dokumente
1x mbajtëse kartëvizitash
1x mbajtëse kalendarike
1 x stilolaps ari
1x tavëll

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim