Komplet tavoline lëkure për Office - set 4 copë: Lëkurë e bardhë - e punuar me dorë

Kodi: 96-002
19 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 16 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set tavoline lëkure për Office - set 4 copë: Lëkurë e bardhë 100% e punuar me dorë. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Set tavoline lëkure për Office - set 4 copë: Lëkurë e bardhë 100% e punuar me dorë. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet në këtë kategori janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik i lëkurës ngjyrë kafe duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën, dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 4 pajisje zyre: një rrogoz pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve, një mbajtëse stilolapsash, një mbajtëse celulari dhe një mbajtës lëkure për ngjitëse kujtese. Tavolinë prej lëkure luksoze (mat) - aksesorë unik për zyrë. Tapet shkrimi ose rrogoza lëkure artificiale - origjinale e punuar me dorë

Stilolapsa, telefon celular, shënime, dokumente... të gjitha të organizuara dhe në rregull falë aksesorëve elegantë prej lëkure në tavolinë.

dhuratë për menaxherinstendë celulare prej lëkuredhuratë për biznesmene

Pajisja e punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

aksesorë zyre lëkure

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë e bardhë
plus 4 pajisje zyre

Specifikim:

Përmasat: 49x34x1 cm
Materiali: lëkurë
Ngjyra e lëkurës: e bardhë
Ngjyra e qepjes: e bardhë

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve
1x mbajtëse stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x qëndrim për Smartphone

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim