Komplet tavoline zyre 4 copë - Lëkurë bruz luksoze (100% e punuar me dorë)

Kodi: 96-054
19 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 16 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Komplet tavoline zyre 4 copë - Lëkurë bruz luksoze (100% Hand Made). SET lëkure në ngjyrë bruz, i përshtatshëm edhe si dhuratë për këdo që ka një stil unik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet tavoline zyre 4 copë - Lëkurë bruz luksoze (100% Hand Made). SET lëkure në ngjyrë bruz, i përshtatshëm edhe si dhuratë për këdo që ka një stil unik. Ky SET unik i tavolinës së punës me cilësi të lartë do ta kthejë zyrën tuaj në një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri unik dhe origjinal garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej lëkure të klasit të parë 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE.

Dizajni unik i lëkurës bruz duket jashtëzakonisht elegant - Një shtesë luksoze në zyrë, studim. SET-i prej lëkure përbëhet nga 4 pjesë aksesorë zyre: dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve, mbajtëse stilolapsash, mbajtëse bllok shënimesh, dyshek pijesh.

Set ekscentrik dhe luksoz për zyrë - Set zyre

Komplet tavoline zyre per zyre per dokumenta

Stilolapsa, telefon celular, shënime, dokumente... të gjitha në dorë dhe në rregull falë aksesorëve elegantë prej lëkure në tavolinë.

Pajisja e punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

Tavoline tavoline - Lëkurë luksoze dhe elegante

tavoline lëkure bruz .

100% e punuar me dorë dhe dru arre - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë bruz
plus 4 pajisje zyre

Specifikim:

Dimensionet e dyshekut: 59x39x1 cm
Materiali: lëkurë
Ngjyra e lëkurës: bruz

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me hapësirë për fshehjen e dokumenteve
1x qëndrim stilolapsi
1x qëndrim për bllok shënimesh
1x dyshek pijesh

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim