Set i shatërvanit dhe stilolapsit prej druri 3 në 1 në kutinë ekskluzive të stilolapsit prej druri

Kodi: 100-012
5 900 L 4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kompleti i shatërvanit dhe stilolapsit prej druri 3 në 1 në kutinë ekskluzive të stilolapsit prej druri​ është një shoqërues i shkëlqyeshëm për çdo adhurues të shkrimit dhe një dhuratë praktike për çdo rast.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kompleti i shatërvanit dhe stilolapsit prej druri 3 në 1 në kutinë ekskluzive të stilolapsit prej druri është një shoqërues i shkëlqyeshëm për çdo adhurues të shkrimit dhe një dhuratë praktike për çdo rast . Kjo kuti elegante përmban gjithçka që ju nevojitet për të shkruar në një paketë praktike.

Një përvojë e qetë dhe e rrjedhshme e shtypjes

Stilolapsi , një nga tre komponentët e këtij grupi shkrimi, ofron një përvojë shkrimi të qetë dhe të rrjedhshme. Dizajni i tij ergonomik dhe ndërtimi cilësor garantojnë mbajtje komode dhe kontroll të saktë. Me stilolapsin, mund të shkruani butësisht dhe elegante, qofshin shënime, nënshkrime apo vepra krijuese.

set stilolapsi dhuratash me kuti stilolapsi prej druri

Mënyra tradicionale e të shkruarit

Stilolapsi me bojë është një tjetër komponent i këtij grupi dhe përfaqëson mënyrën tradicionale të të shkruarit me elegancë dhe stil. Thithja e saj e saktë ju lejon të krijoni vija të holla dhe t'u jepni një prekje personale fjalëve tuaja. Me stilolaps boje, ju mund të përsosni shkrimin tuaj dhe të krijoni vepra të përjetshme që do të jeni krenarë t'i shfaqni. Seti i shkrimit të dhuratave në një kuti 3 në 1 kombinon elegancën, stilin dhe funksionalitetin, gjë që e bën atë një dhuratë ideale për këdo që vlerëson instrumentet cilësore të shkrimit.

Set dhuratash me stilolaps prej druri

Seti i shkrimit të dhuratave në një kuti 3 në 1 kombinon elegancën, stilin dhe funksionalitetin, gjë që e bën atë një dhuratë ideale për këdo që vlerëson instrumentet cilësore të shkrimit dhe aksesorët praktikë.

Specifikim:

  • Materiali: dru natyral/bambu+ari/metal
  • Ngjyra e drurit - e kuqe


Përmbajtja e paketës:

1x set shkrimi dhuratash në një kuti 3 në 1
2x stilolaps me top
1 x stilolaps boje

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim