Tabaka dokumentesh lëkure luksoze e dyfishtë + aksesorë ari (të punuar me dorë)

Kodi: 96-039
9 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 8 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tabaka për dokumente (organizator tabaka letre) prej palisandër dhe lëkure (I punuar me dorë). Tabaka luksoze prej druri për tavolinë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tabaka për dokumente (organizator tabaka letre) prej palisandër dhe lëkure (E punuar me dorë). Tabaka luksoze prej druri për tavolinë. Një aksesor elegant për zyrën. Ky tabaka unike e dokumenteve me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore . Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë dhe lëkure 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik me një kombinim të aksesorëve të artë dhe lëkurës në ngjyrë kafe duket jashtëzakonisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Tabaka e letrës ka përmasa 10x23x32 cm.

Trupi është tërësisht prej lëkure, pjesa e brendshme është e veshur me kamoshi dhe aksesorët anësor metalikë janë në ngjyrë ari. Ky aksesor tavoline është një nga ndihmësit tanë më të mirë gjatë punës në zyrë. Ne marrim dhe krijojmë shumë letra çdo ditë si rezultat i punës sonë. Por ku t'i vendosni ato? Na duhet një vend ku mund t'i vendosim në mënyrë që t'i renditim më vonë. Tabaka jonë e dokumenteve do t'ju ndihmojë patjetër! Ka 2 tabaka dokumentesh që ju japin më shumë hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe letrat. Tabaka është e pasuruar me menteshat anash rrëshqitëse ari , kështu që mund ta përdorni si të hapur ose të mbyllur.

Tabaka për dokumente (magazinim) - lëkurë luksoze

Tabaka për dokumente (magazinim) - lëkurë luksoze

Lëkurë 100% e punuar me dorë dhe sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: lëkurë kafe dhe aksesorë ari
plus Të gjitha prej lëkure, kamoshi brenda, aksesorë metalikë

Specifikim:

Materiali: lëkurë, metal, kamoshi
Ngjyra e lëkurës: kafe
Ngjyra e metalit: ari
Përmasat: 10x23x32 cm

Përmbajtja e paketës:

1 x tabaka lëkure (dyshe)

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim