SET tavoline e tavolinës prej lëkure rozë për femra - 8 copë aksesorë zyre (100% DORA)

Kodi: 96-053
22 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 19 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

SET tavoline e tavolinës prej lëkure rozë për femra - 8 copë aksesorë zyre (100% DORA), ekscentrike dhe luksoze prej lëkure luksoze sintetike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

SET tavoline e tavolinës prej lëkure rozë për femra - 8 copë aksesorë zyre (100% DORA), ekscentrike dhe luksoze prej lëkure luksoze sintetike. Ky SET unik i tavolinës së punës me cilësi të lartë do ta kthejë zyrën tuaj në një vend krejtësisht të ndryshëm. Individualiteti maksimal dhe karakteri unik garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore - lëkura sintetike. Të gjitha produktet nga kjo kategori janë bërë prej lëkure sintetike të klasit të parë 100%, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE.

Dizajni unik i lëkurës rozë duket jashtëzakonisht elegant - Një aksesor luksoz për zyrën, dhomën e punës. SET-i prej lëkure përbëhet nga 8 pjesë të aksesorëve të zyrës: një rrogoz pune dhe një mbulesë, një mbajtëse stilolapsash, një mbajtës letre për shënime, një mbajtëse kalendarike, një rrogoz pijesh, një piedestal me një stendë stilolapsi, një grup stilolapsash të artë - një stilolaps dhe një stilolaps.

Një set për një zonjë që ka stilin "e saj".

Komplet luksoz për zyre femrash për aksesorë dokumentesh

Stand tavoline lëkure prej lëkure rozë + stilolapsa ari - SET-i i stilolapsave përbëhet nga një stilolaps dhe një stilolaps. Ky grup stilolapsash ju jep mundësinë të përdorni stilolapsa të ndryshëm për qëllime të ndryshme shkrimi. Ju mund të përdorni stilolapsin për shkrime të zakonshme, dhe stilolapsi përdoret për të nënshkruar kontrata dhe dokumente të tjera të rëndësishme. I gjithë kompleti duket luksoz dhe elegant falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Ky dekorim i tavolinës do t'ju lejojë të përdorni stilolapsin nëse është e nevojshme. Nuk ka më kërkim për një stilolaps në tavolinë ose brenda sirtarit.

set stilolapsash luksoz stendë ari rozë për femra

Pajisja e punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë përreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme.

100% e punuar me dorë dhe dru arre - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

tavoline roze per dokumenta per zyre

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë e punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E bërë prej lëkure sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Versioni luksoz: lëkurë rozë
plus 8 pajisje zyre

Specifikim:

Dimensionet e dyshekut: 59x39x1 cm
Materiali: lëkurë sintetike, metal
Ngjyra: lëkurë rozë
Ngjyra metalike e aksesorëve: ari

Përmbajtja e paketës:

1x dyshek pune me kapak
1x qëndrim stilolapsi
1x mbajtëse letre për shënime
1x mbajtës kalendar
1x dyshek pijesh
1x piedestal me bazë stilolapsi
Set 1x stilolaps ari: stilolaps dhe stilolaps

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim