Blloqe tavoline prej druri (100% bambu) me mbajtëse celulari

Kodi: 11-569
4 900 L 3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbështjellësi prej druri i tavolinës së laptopit (100% bambu) me mbajtëse celulari përmban gjithçka që ju nevojitet për laptopin tuaj. Janë të përfshira vrimat e ajrit dhe një bllok i integruar i mausit.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbështjellësi prej druri i tavolinës së laptopit (100% bambu) me mbajtëse celulari përmban gjithçka që ju nevojitet për laptopin tuaj. Përfshihen vrimat e ajrit dhe një bllok i integruar i mausit, gjë që patjetër do ta vlerësoni. Falë bllokut, mund të punoni lehtësisht në laptop nga çdo pozicion.

Tavolinë tavoline për laptop në krevat prej druri + mbajtëse celulari

Mbështjellës për laptop në shtrat prej druri + mbajtëse celulari

Përpunim perfekt

Pajisja e qëndrueshme e laptopit është 100% prej bambu, pjesa e mausit është prej materiali sintetik. Ka vrima ajri në jastëk që lejojnë që nxehtësia e tepërt të shpërndahet dhe në këtë mënyrë përmirëson ftohjen e fletores.

bllok fletore dhe pelerine dhe stendë për telefon celular

Të gjitha gjërat e nevojshme në një vend

Skaji i hapur në anën e pasme siguron mundësinë për të fshehur të gjitha kabllot . Një ndarje e veçantë ju lejon të vendosni telefonin tuaj ose të ruani stilolapsa ose kalkulatorë. Falë dimensioneve të tij, tapetin mund ta merrni me vete kudo.

bllok fletore prej druri

Specifikim:

  • Materiali: 100% bambu me cilësi të lartë (jastëku i miut është prej materiali sintetik)
  • Përmasat: 59 x 31 x 2 cm
  • Pesha: 2222 gram

Përmbajtja e paketës:
1x jastëk druri për një laptop me një mbajtëse për një telefon celular

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim