Tavolinë luksoze - Lëkurë dhe druri përpunuar për zyrë

Kodi: 96-024
10 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 9 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tavolinë luksoze - Lëkurë dhe druri përpunuar për zyrë. Lëkurë artificiale e bardhë + dru (100% e punuar me dorë) - Aksesor unik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tavolinë luksoze - Lëkurë dhe druri e punuar për zyrë. Lëkurë artificiale e bardhë + dru (100% e punuar me dorë) - Aksesor unik. Ky grup unik tavoline me cilësi të lartë do ta bëjë zyrën tuaj një vend krejtësisht të ndryshëm. Karakteri maksimal përfaqësues garantohet nga përdorimi i materialeve më cilësore, si kombinimi i drurit dhe lëkurës cilësore. Të gjitha produktet e kësaj kategorie janë prej druri të klasit të parë dhe lëkure 100% sintetike, të gjitha të punuara me dorë dhe të qepura dhe të përpunuara me ndershmëri nga prodhimi HAND MADE . Dizajni unik prej druri kafe të çelur dhe lëkurë të bardhë duket maksimalisht elegant dhe fisnik - një aksesor luksoz për zyrën ose dhomën e punës. Tapeti i punës ka përmasa 58x39x1 cm. Luksoze   tavolinë prej lëkure (mat) - aksesorë unikë për zyrë. Tapet shkrimi ose tapete lëkure artificiale.

Tavolina prej lëkure dhe druri - LUKS dhe ELEGANTE

Tavolinat e tavolinës prej lëkure luksoze prej druri

Tapeti i punës është projektuar që të ketë gjithmonë në dorë dokumentet tuaja të rëndësishme dhe jo brenda mundësive të syve kureshtarë rreth jush. Falë vendit të tij të fshehur, ju lejon të mbani të fshehura dokumente të rëndësishme. Nën kapakun ka një hapësirë ku mund të ruani lehtësisht dokumentet tuaja të rëndësishme. Pajisja duket luksoze dhe elegante falë përdorimit të materialeve të klasit të parë në prodhim. Druri kafe në kombinim me lëkurën në ngjyrë të bardhë padyshim që do t'i mahnitë të gjithë.

dyshek lëkure luksoze për zyrë

100% e punuar me dorë dhe 100% lëkurë sintetike - kjo është dhurata ideale për këdo që vlerëson një produkt cilësor

Për lëkurën: vetëm lëkurë sintetike 100% e cilësisë së klasit të parë (Exclusive) përdoret për prodhimin e produkteve tona. Prodhimi i produkteve të tilla është ekskluzivisht i punuar me dorë .

Ne mbështesim shitjen e produkteve (Animal Friendly) që nuk shkaktuan asnjë mizori ndaj kafshëve. Materialet nga të cilat prodhohen kompletet luksoze të zyrës janë natyrale ose sintetike. Lëkura e përdorur për prodhimin e kompleteve dhe aksesorëve të zyrës është 100% lëkurë sintetike (Exclusive) dhe duket po aq luksoze sa lëkura origjinale e kafshëve dhe asnjë kafshë nuk është lënduar.

lëkurë të punuar me dorë

Karakteristikat:

plus Produkt me cilësi të lartë dhe elegant
plus E punuar me dru dhe lëkurë sintetike
plus 100% e punuar me dorë
plus Dizajn luksoz: dru kafe dhe lëkurë të bardhë
plus Hapësirë ruajtëse e fshehur për dokumente të rëndësishme

Specifikim:

Përmasat: 58x39x1 cm
Materiali: kombinim druri dhe lëkure
Ngjyra: dru kafe e çelur dhe lëkurë e bardhë

Përmbajtja e paketës:

1x rrogoz tavoline prej druri dhe lëkure

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim