NEON Harta e ndezur në mur (fosforeshente) - Pikturë magnetike 3D Capuccino L - (150x90cm)

Kodi: 66-083
39 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 33 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Harta e ndezur NEON në mur (fosforeshente) - 3D magnetike me shumë shtresa, pikturë Capuccino L - (150x90 cm).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Harta e ndezur NEON në mur (fosforeshente) - Pikturë magnetike 3D Capuccino L - (150x90cm). Kjo hartë botërore prej druri 3D e montuar në mur si një pikturë 150 cm x 90 cm (59"x35") ka kufij shtetërorë të gdhendur me lazer, emra shtetesh dhe ka një PËRPUNIM me të vërtetë SAKTËSI EKSTREM. Të gjithë emrat e shteteve dhe qyteteve janë në anglisht. E gjithë harta e udhëtimit 3D në mur përbëhet nga disa pjesë druri që mund të lidhen me një saktësi prej milimetrash. Është si një enigmë e thjeshtë. Harta është bërë nga shtresa të shumta druri që janë punuar me dorë. Pjesët individuale janë të lyera me dorë me njollë të veçantë druri - 5 ngjyra, dhe kanë trashësi nga 6 mm deri në 12 mm.

Harta është bërë nga shtresa të shumta druri dhe është magnetike

harta e botës prej druri magnetike

Ruan energjinë e dritës gjatë ditës, shkëlqen në errësirë deri në 2 orë. E gjitha kjo falë ngjyrave magjike që janë plotësisht jo toksike . Harta duhet të vendoset në një vend me dritë dielli të mjaftueshme për t'u rimbushur gjatë ditës. Harta përmban pjesë të metalizuara , kështu që magnetët mund të vendosen direkt mbi të. Vendosni kunjat dhe magnetet e lehta në mënyrë të rehatshme pikërisht sipër. Harta mund të mbajë magnete të lehta.

Hartat e murit 3D mund të përdoren si plotësues elegant në çdo ambient të brendshëm, dhe sigurisht që kanë gjithashtu një efekt edukativ, pasi ju keni të gjithë hartën e botës gjithmonë para syve dhe të gjithë informacionin gjeografik në dorë.

Harta e murit neoni me ndriçim 3d prej druri

Harta e botës 3D prej druri që mund të aplikohet lehtësisht në mur.

Në paketimin e hartës prej druri do të gjeni 1 busull druri, 2 varka druri dhe 3 avionë druri , të cilat mund t'i ngjitni në mur pranë hartës për të nxjerrë në pah përshtypjen.

• Një hartë prej druri është një dhuratë e shkëlqyer për mikun, të dashurën ose familjen tuaj
• Një dhuratë e shkëlqyer për shefin, kolegët ose si një shtesë në zyrë
• Këto harta prej druri janë bërë tërësisht me dorë dhe janë të përpunuara në detaje
• Një shtesë efektive për shtëpinë tuaj
• Paketa dhuratë e hartës

Kufijtë kombëtarë dhe emrat e vendeve të gdhendura me lazer

Harta prej druri 3D e botës

Lloji i hartës:

Harta e botës me emrat e vendeve, magnetike, me shkëlqim në errësirë, dizajn me ngjyra: kapuçino

Madhësitë e hartave dhe ngjyrat e drurit që mund t'i gjeni në ofertën tonë:

M - 100x60 cm, 1-1,2 kg
L - 150x90 cm, 2,1-2,3 kg
XL - 200x120 cm, 3,6-4 kg
XXL - 300x175 cm, 5-7 kg

Trashësia - 6 mm deri në 18 mm
Materiali - i punuar me dorë nga druri
Ngjyra e hartës mund të jetë paksa e ndryshme nga ngjyra në foto, sepse është prej druri natyral

INSTALIMI

Instalimi nuk është aspak i vështirë, gjithçka që mund të gjeni direkt në paketë. Nuk është e nevojshme të përdorni asnjë ngjitës. Me shabllonin e mbyllur mund të vendosni me saktësi kontinentet individuale dhe me shiritin ngjitës të dyanshëm të mbyllur mund ta aplikoni lehtësisht në mur. Pra, nuk ka nevojë të përdorni asnjë ngjitës, sepse mund të shkaktojë ndonjë dëmtim të murit. Të gjithë mund të përballojnë instalimin.

harta e botës me ngjyra të ndezura në errësirë

Përmbajtja e paketës:

1x 3D harta botërore prej druri, madhësia 150 cm x 90 cm (59”x35”) - e shpalosur në copa individuale
1x Model për vendosjen e saktë të hartës
1x Set shirit ngjitës të dyanshëm për montim në mur
1x Udhëzimet e instalimit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim