Argjendi Batman - shtrëngoj rripi

Kodi: 06-100
800 L Çmimi përjashtuar TVSH: 667 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Argjend Batman - Shiten kopsat e rripave përzgjedhje të ndryshme. Mund të blini online në e-shopin tonë me çmime të mira.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shitet kopsa e rripit Batman argjendi me çmim të volitshëm që mund ta blini online në e-shopin tonë. Lidhja e rripit ajo që nuk mund të gjendet askund tjetër.

Ka dizajne të ndryshme për të zgjedhur dhe motive si muzikë, film vizatimor, ushtri, i çmendur e të tjera. Të gjithë do ta shijojnë atë - është e mrekullueshme si një dhuratë origjinale.

Specifikimet teknike:

Përmasat: 10,1 cm x 6,0 cm
Materiali: Metal

Çmimi vlen për 1 copë kops pa rrip.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim