Kamera me stilolaps Wifi (P2P) - Regjistrues i fshehur FULL HD Mini Spy CCTV + mbështetje mikro SD deri në 128 GB

Kodi: 10-624
15 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 13 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Kamera me stilolaps Wifi (P2P) - Regjistrues i fshehur FULL HD Mini Spy CCTV + mbështetje mikro SD deri në 128 GB me zbulimin e lëvizjes për regjistrim video sekrete me audio.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kamera me stilolaps Wifi (P2P) - Regjistrues i fshehur FULL HD Mini Spy CCTV + mbështetje micro sd deri në 128 GB me zbulimin e lëvizjes për regjistrim video sekrete me audio. Regjistrimi i videos në mënyrë diskrete është një gjë dhe marrja e regjistrimeve ose fotografive me cilësi të lartë është një tjetër. Stilolapsi spiun është një kombinim perfekt i të dyjave dhe është me të vërtetë shumë i lehtë për t'u përdorur. Kamera spiune duket si një stilolaps elegant dhe elegant , i cili garanton se askush nuk do të mendojë se mund të jetë një kamerë e fshehtë.

Stilolapsi regjistron pamjet video në rezolucion Full HD 1080p, me 30 korniza për sekondë në formatin AVI. Stilolapsi është gjithashtu i pajisur me mikrofon, bateri të rikarikueshme me kapacitet 200 mAh dhe kohëzgjatje regjistrimi deri në 90 minuta , si dhe me mbështetje për kartat micro SD deri në 128 GB. Stilolapsi është i përshtatshëm për regjistrim brenda ose jashtë. Kontrollimi i stilolapsit është shumë i thjeshtë me një buton të vetëm. Ju mund të shkruani realisht me një stilolaps spiun dhe mund të ndryshoni fishekët në të .

Kamera me stilolaps spiun me mbështetje FULL HD + WiFi (aplikacioni iOS/Android)

Kamera me stilolaps spiun me mbështetje FULL HD + WiFi (aplikacioni iOS/Android)

Mund t'i kontrolloni funksionet e kamerës nga distanca nëpërmjet një aplikacioni celular të disponueshëm falas për telefonat inteligjentë (iOS, Android). Nëpërmjet aplikacionit, mund të ndryshoni rezolucionin e videos, gjatësinë e videove individuale, metodën e regjistrimit - zbulimin e lëvizjes me alarm (lajmërime njoftimi) ose regjistrim të vazhdueshëm . Kamera e sigurisë gjithashtu mund të lidhet me një ruter shtëpiak përmes WiFi ose P2P, i cili ju lejon të shikoni imazhin nga kamera nëpërmjet internetit në çdo kohë dhe kudo drejtpërdrejt përmes telefonit tuaj celular (gjithçka që ju nevojitet është një lidhje interneti).

Stilolaps me kamerë të fshehur me alarm për zbulimin e lëvizjes (njoftim në smartphone)

kamera spiun në stilolaps - stilolaps me kamerë wifi full hd

Rezolucioni FULL HD dhe një lente me një kënd shikimi 65°

kamer me stilolaps full hd + wifi per celular

Kamera në stilolaps - mundësia e mbulimit të lenteve të kamerës me një mbulesë rrëshqitëse

kamera e fshehur në stilolaps video wifi për celular

Përdorimi universal kudo - regjistrim i paqartë i videos FULL HD me zë

ip kamera në stilolaps - stilolaps full hd me kamerë


Karakteristikat:

PLUS Pamje pa vëmendje
PLUS Një mini-kamerë DVR në miniaturë e fshehur në një stilolaps
PLUS Mikrofon i integruar
PLUS Mundësia e mbulimit të lenteve të kamerës me një mbulesë rrëshqitëse
PLUS Lidhja WiFi, shikimi i imazhit të drejtpërdrejtë P2P

Specifikimet teknike:

Ngjyra: e zezë
Wi-Fi: po
Aplikacioni celular: po, i pajtueshëm me iOS dhe Android
Mbështetje P2P: po
Formati i videos: AVI
Rezolucioni i videos: 1080p FULL HD
Regjistrimi: 30 fps
Këndi i shikimit të kamerës: 65°
Zbulimi i lëvizjes: po
Rezolucioni i fotografisë: 4032x3024
Formati i imazhit: JPEG
Mikrofoni: i integruar
Formati i audios: WAV
Porta USB: mikro USB
Furnizimi me energji elektrike: DC 5V 1A
Bateria: e integruar, e rikarikueshme me një kapacitet prej 200 mAh
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 90 min.
Hapësira ruajtëse: mbështetje për kartën micro SD deri në 128 GB (nuk përfshihet)
Përmasat: 14,7x1,9cm

Përmbajtja e paketës:

1x Kamera e fshehur në stilolaps
1x kabllo Micro USB
1x Piskatore
1x Manual

njoftim

Pse të blini teknologji spiunazhi përmes dyqanit tonë elektronik?

Ne testojmë çdo produkt të ri për disa javë dhe pas një kontrolli përfundimtar ai përfshihet në shitje
Oferta jonë nuk është më e madhja në treg, por ne ofrojmë vetëm produkte të testuara nga ne - produkte spiune cilësore dhe të besueshme
Ne nuk jemi më të lirët, por klientët tanë janë klientë të kënaqur
Eksperiencë shumëvjeçare në shitjen e produkteve spiun (kamera spiunazhi, pajisje spiunazhi) mbi 12 vjet përvojë
Këshilla të ekspertëve për instalimin dhe rregullimin e produkteve (përmes telefonit ose emailit)
Ne ofrojmë 24 muaj garanci për të gjitha produktet dhe kthim falas brenda 14 ditëve nga dorëzimi
Bashkëpunimi ynë nuk përfundon me shitjen, ne ofrojmë shërbim të kualifikuar ndaj klientit
Në rast pretendimi, ne përpiqemi të shkurtojmë kohën e përpunimit në minimum (zakonisht 7-14 ditë). Nëse mallrat nuk janë funksionale, zgjidhja është sigurimi i një shkëmbimi për një pjesë të re

SHËNIM: Produktet konkurruese (me kosto dukshëm më të ulëta) që gjeni mund të kenë të njëjtin dizajn, por ato përdorin komponentë me cilësi të ulët si amplifikatorë, bateri, etj. të cilat rezultojnë në një version me kosto të ulët (më pak të shtrenjtë) të produktit, pra ato kanë një ndikim të rëndësishëm në cilësinë totale dhe jetën e funksionimit. Bazuar në këtë, ne rekomandojmë klientët tanë që të marrin parasysh përfitimin e investimeve dhe blerjen sipas këtij fakti.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%