SET Studenti - Kamera me mini WiFi P2P 8 mm Full HD me fokusim te teksti + kufje spiune

Kodi: 10-644
36 000 L 26 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 22 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

SET Studenti - Kamera me mini vrima WiFi P2P Full HD me fokusim te teksti + bateri e integruar 1500 mAh li-on + kufja më e mirë spiune ju lejon të shikoni dhe të komunikoni në kohë reale.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

SET Studenti - Kamera me mini vrima WiFi P2P Full HD me fokus tek teksti + bateri e integruar 1500 mAh + kufja më e mirë spiunazhi​ ju lejon të shikoni dhe komunikoni në kohë reale dhe në të njëjtën kohë mund të merrni udhëzime nga tjetri personi përmes veshit të spiunit me valë në veshin tuaj plotësisht pa u vënë re. Ky grup ofron një mundësi unike për të regjistruar hapësira të ndryshme, ose objekte ose tekst në letër duke përdorur një kamerë me vrima FULL HD pa e vënë re mjedisin, dhe në të njëjtën kohë të komunikoni me një person në telefon nëpërmjet një celulari Spy. I gjithë komunikimi kryhet nëpërmjet internetit P2P, kështu që është e mundur të monitorohet kamera dhe të komunikohet nëpërmjet një celulari spiun pa kufizime në distancë (kushti i vetëm është një lidhje interneti) nëpërmjet një aplikacioni (iOS/Android) në një telefon celular . Asnjë kartë SIM nuk kërkohet në pajisje.

SET përfshin një kamerë me vrima dhe një kufje më të mirë spiun me valë që funksionon vetëm përmes një aplikacioni, ju e çiftoni me telefonin tuaj nëpërmjet Wi-Fi (jo Bluetooth)

Kamera ka aftësinë për të fokusuar lentet, gjë që është e shkëlqyer, për shembull, gjatë një provimi kur duhet të fokusoheni në tekstin në letër. Mund ta fokusoni kamerën duke rrotulluar lentet e vogla. Kjo kamerë është projektuar për regjistrimin e tekstit, qoftë i shkruar apo i printuar.
Kamera me vrimë për regjistrimin e testeve të tekstit dhe kufjet spiune me valë

Përmes aplikacionit është i mundur transmetimi i drejtpërdrejtë nga kamera + komunikimi nëpërmjet një celulari spiun. Një aparat fotografik me një celular të integruar SPY do ta gjejë përdorimin e saj në situata të ndryshme sfiduese, kur nevojitet ndihmë e pavëzhguar përmes telefonit dhe në të njëjtën kohë nevojitet një transmetim video për një ide më të mirë të asaj që po ndodh, për shembull në një provim apo test.

SET - Kamera me mini vrima Full HD me celularin Spy = pamje video në kohë reale nëpërmjet WiFi + komunikim drejtpërdrejt përmes celularit Spy

mini kamerë me vrima wifi dhe kufje spiune për regjistrim teksti

Regjistrimi i kamerës mund të shikohet në internet nëpërmjet një rrjeti Wi-Fi duke përdorur një aplikacion (ose nëpërmjet një smartphone ose tablet). Bateria e litiumit në kombinim me dimensionet e vogla të kamerës është projektuar në mënyrë perfekte për vendosje të padukshme të kamerës në trup, por edhe në brendësi.

Kamera ka aftësinë për të fokusuar lentet, e cila është e shkëlqyer, për shembull, gjatë një provimi kur duhet të fokusoheni në tekst në letër.
Thjesht duke e kthyer lentet, përqendroheni në tekstin që duhet të kapni

teksti i fokusimit të lenteve të kamerës

Prandaj, mundësia e furnizimit të përhershëm me energji elektrike nëpërmjet përshtatësit 5V USB AC/DC nuk do të kufizohet nga kohëzgjatja e baterisë së integruar. Kamera regjistron video në rezolucion FULL HD 1080P , pavarësisht nga dimensionet minimale të lentës, të cilat janë vetëm 8 mm . Kamera ruan regjistrimet në një kartë micro SD ( mbështetje deri në 128 GB ). Kamera ka funksionin e nxjerrjes së fotove dhe regjistrimit të videove. Komunikimi i dyanshëm është i mundur përmes aplikacionit falë mikrofonit të integruar në trupin e kamerës (në tabelën e qarkut pranë butonave). Paketa përfshin edhe butona rezervë që vendosni në lente dhe kështu arrini kamuflim perfekt në rrobat në të cilat do të fshihet kamera. Celulari është i lidhur me antenën, e cila është në një kabllo të zgjatur dhe del jashtë trupit të kamerës. Falë këtij zgjatimi, antena e bardhë mund të vendoset në shpatull, sa më afër celularit për transmetimin më cilësor të sinjalit.

Kamera IP WiFi FULL HD me komunikim të dyanshëm dhe celularin me valë për studentët

kapja e tekstit kamerë celulare me vrima wifi

Dimensionet e vogla, mospërfillja, mundësia e lidhjes nëpërmjet wifi e bëjnë këtë aparat fotografik një mjet shumë të dobishëm në krahasim me kamerat e mëdha të sigurisë. Avantazhi më i madh i kësaj kamere është se ajo kap sjelljen reale të njerëzve që nuk e dinë se po monitorohen nga një kamera sigurie.

Trupi i kamerës (PCB i zi) mund të nxehet, prandaj rekomandohet që të mos e vendosni kamerën direkt në trup (lëkurë).

pullë kamere me vrima me kufje spiune për provimet e tekstit

Karakteristikat e kamerës pinhole:

plus Ai mbështet të dy telefonat celularë Android dhe iOS
plus Video me rezolucion deri në 1080p
plus Mbështetje për kartat e kujtesës deri në 128 GB
plus Kapaciteti i baterisë siguron funksionim të vazhdueshëm deri në 5 orë

Specifikimet e kamerës së vrimës:

Sensori: CMOS
Rezolucioni i videos: 1080p
Lente me fokus manual
Bateria: e ringarkueshme 1500 mAh li-on
Jetëgjatësia e baterisë: deri në 5 orë
Karikimi: USB 5V 1A ose 2A
Madhësia e sensorit: 1/3"
Kujtesa: Mbështet kartën micro SC deri në 128 GB
Lidhja: standardi Wifi IEEE802.11b/g/n/
Frekuenca WiFi: 2,4 GHz ~ 24835 GHz
Dimensionet e kamerës: Lente 8x8 mm + kabllo për kamerën 12 cm

Secili prej nesh njeh situata në jetë kur do të vlerësonit dikë që ju këshillon, ju ndihmon në një situatë të vështirë pa e ditur askush për këtë. Është projektuar për studentët gjatë provimeve, për biznesmenët gjatë negociatave të biznesit dhe në situata të tjera. Një kufje spiune është një pajisje revolucionare që ju lejon të komunikoni me dikë nga distanca nëpërmjet telefonit tuaj celular ose radio-talkie, por pa e ditur askush për të. Parimi është shumë i thjeshtë, mjafton të vendosni në vesh një kufje spiune me valë, e cila nuk është aspak e dukshme për shkak të dimensioneve të saj në miniaturë, vendosni mbi vete një spirale induksioni me një aparat fotografik, përmes së cilës sinjali transmetohet me valë në kufje. ku sinjali shndërrohet në zë.

Mundësitë e përdorimit të kufjes së vendosur spiun + kamera mini vrima me një grup butonash për kamuflim

kufje spiune me valë për teste për studentë + kamera

Modeli më i fundit i përmirësuar i kufjes popullore spiune . Krahasuar me modelin e mëparshëm, ai ka një formë anatomike të përmirësuar në mënyrë që të jetë në gjendje të mbyllë në mënyrë të përsosur veshin kundër rrjedhjes së zërit në mjedis. Celulari përbëhet nga një marrës i ndjeshëm (spiral) i teknologjisë së fundit, një mikro altoparlant i qëndrueshëm me tingull shumë të qartë dhe të pastër me zhurmë të minimizuar.

kufje spiune per provime per studente - set studentor

Ju thjesht futni kufjen në kanalin e veshit në veshin tuaj. Një goditje e tejdukshme është ngjitur në kufje, me të cilën mund ta hiqni po aq lehtë kufjen nga veshi juaj. Për trajtimin edhe më të lehtë të celularit, ne ofrojmë piskatore magnetike në dyqanin tonë elektronik.

Karakteristikat e kufjes spiune

plus Dizajn profesional, cilësi e shkëlqyer e zërit
plus Formë ergonomike, trajtim i rehatshëm
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) Jetëgjatësia e baterisë deri në 7 orë
plus Dimensionet: 13x6mm
plus Frekuenca e funksionimit: të gjitha frekuencat
plus Lidhja me valë me pajisje celulare (telefon, tablet)
plus Lehtë për të kontrolluar dhe marrë thirrje.
plus Mbështetje pa duar për komunikim të dyanshëm.
plus Mundësia e fillimit të regjistrimit direkt nga telefoni juaj - për të luajtur skedarë MP3.
plus Koha e bisedës me një karikim është deri në 12 orë, koha e gatishmërisë deri në 130 orë.

Paketa e kompletit përfshin:

1x kamerë me mikro vrima + bateri li-onje + antenë
1x Set butonash për kamuflim
1x kufje spiune
1x Bateri për celularin me valë
1x kabllo USB për furnizim me energji elektrike
1x Manual

Diskutimi i produktit (1)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ali

Kamera me vrima

Kam porositur paketën studentore. Kodi qr që duhet të lidhë celularin tjetër nuk funksionon. Ai thotë "format i gabuar" dhe nuk është e mundur të lidhet. Cili është problemi?

Përkthyer nga: sv
0
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (3)

99%
99%
Maher

Alhummada

Shumë i shkëlqyer, i lehtë për t'u përdorur, fleksibël dhe i lehtë për t'u fshehur
asgjë

i shkëlqyer

Përkthyer nga: ar