Kostum Morph - klloun përbindësh

Kodi: 91-013
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostumi ynë i ri - kostumi i kllounit përbindësh Morph është kostumi më i mirë i karnavalit që mund të blini. Kostumi i kllounit përbindësh Morph është një shembull i gjallë se pse askush nuk i pëlqen kllounët.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostumi ynë i ri - Kostumi i kllounit përbindësh Morph është kostumi më i mirë i karnavalit, të cilin mund ta blini. Kostumi i kllounit përbindësh Morph është një shembull i gjallë se pse askush nuk i pëlqen kllounët. Nuk është e vështirë të kuptosh pse, mjafton të provosh këtë kostum dhe të shikosh reagimin e njerëzve. Ky kostum i mrekullueshëm është dizenjuar nga artisti i njohur i grafitit në Kanada dhe është menduar dhe është një zgjedhje perfekte dhe origjinale për Halloween.

Kostumet Carnival Morph, të cilat janë më të mirat për Halloween, karnaval, diskotekë, në një klub, në një festë apo festival janë investimi më i duhur për ju nëse doni të tërhiqni vëmendjen dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Kostumet mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video sepse do të jeni në qendër të vëmendjes.

morph kostym klloun përbindësh

Karnaval i kostumeve - qepja e dyfishtë përreth pjesës së brendshme të kostumit siguron jetëgjatësi, ndërsa dy zinxhirë lejojnë morfim dhe demorfim të shpejtë dhe të lehtë. Kombinimi i veçantë i materialeve siguron atraktivitet më të madh të kostumit dhe 13% material elastik (elastan) garanton jo vetëm dizajn të shkëlqyeshëm , por edhe veshje të rehatshme.

Kostumet janë dizajnuar me kujdes nga përzierja jonë sekrete e elastanit, që do të thotë se kostumi ynë ju përshtatet më mirë, zgjasë më shumë dhe ju sjell orë të tëra argëtimi. Me kaq shumë modele të shkëlqyera, ju mund t'i ndryshoni superheronjtë tuaj të preferuar, kafshët e mahnitshme dhe përbindëshat e frikshëm të Halloween.

Për më shumë informacion:

Më shumë argëtim, më shumë veprim, më shumë miq, më shumë histori dhe përvoja
Bërë nga materiale të cilësisë më të lartë për rehati dhe qëndrueshmëri maksimale.

morph kostume karnaval madhësive tavolinë

Kostumi Morph nuk përshtatet aq mirë sa veshja e zakonshme! Ju lutemi shikoni me kujdes grafikun tonë të madhësive për t'u siguruar që keni zgjedhur madhësinë e duhur. Zgjedhja e kostumit morf bazohet në lartësinë, ndaj mos u shqetësoni nëse keni një fustan më të madh ose më të vogël.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim