Kostum për Halloween - fytyra Morph

Kodi: 91-004
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostum për Halloween - Morph facelift është kostumi më i mirë që mund të blini. Facelift Morphsuit duhet të jetë kostumi më i frikshëm i parë ndonjëherë

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum për Halloween - Morph facelift është kostumi më i mirë që mund të blini. Facelift Morphsuit duhet të jetë kostumi më i frikshëm i parë ndonjëherë - ky kostum përbëhet nga 100 sy dhe 100 fytyra së bashku për të vepruar rrëqethës dhe i frikshëm.

Është absolutisht një zgjedhje ideale dhe origjinale për Halloween. Kostumet Carnival Morph, të cilat janë më të mirat për Halloween, karnavalet, diskotekat, në një klub, në një festë apo festival janë investimi më i duhur për ju nëse dëshironi të tërhiqni vëmendjen dhe të jeni veçanërisht të lezetshëm. E pershtatshme si dhurate e vecante per te dashurit. Kostumet mund të blihen online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video sepse do të jeni në qendër të vëmendjes.

morph kostym ngritje e fytyrës

Karnaval i kostumeve - qepja e dyfishtë përreth pjesës së brendshme të kostumit siguron jetëgjatësi, ndërsa dy zinxhirë lejojnë morfim dhe demorfim të shpejtë dhe të lehtë. Kombinimi i veçantë i materialeve siguron atraktivitet më të madh të kostumit dhe 13% elastik (elastan) garanton jo vetëm dizajn të shkëlqyeshëm , por edhe veshje të rehatshme.

Kostumet janë dizajnuar me kujdes nga përzierja jonë sekrete e elastanit, që do të thotë se kostumi ynë ju përshtatet më mirë, zgjat më shumë dhe ju sjell orë të tëra argëtimi. Me kaq shumë modele të shkëlqyera, ju mund t'i ndryshoni superheronjtë tuaj të preferuar, kafshët e mahnitshme dhe përbindëshat e frikshëm të Halloween.

Për më shumë informacion:

Më shumë argëtim, më shumë veprim, më shumë miq, më shumë histori dhe përvoja
Bërë nga materiale të cilësisë më të lartë për rehati dhe qëndrueshmëri maksimale.

morph kostume karnaval madhësive tavolinë

Kostumi Morph nuk përshtatet aq mirë sa veshja e zakonshme! Ju lutemi shikoni me kujdes grafikun tonë të madhësive për t'u siguruar që keni zgjedhur madhësinë e duhur. Zgjedhja e kostumit morf bazohet në lartësinë, ndaj mos u shqetësoni nëse keni një fustan më të madh ose më të vogël.

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim