Maska për fytyrën Deadpool - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-289
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën Deadpool - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Deadpool (maska) për fëmijë dhe të rritur prej 100% latex natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën Deadpool - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Deadpool (maska) për fëmijë dhe të rritur prej 100% latex natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska Deadpool

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Deadpool është një anti-hero jokonvencional nga komike dhe filma. Maska e tij kap një pamje të veçantë. Maska Deadpool ju lejon të shndërroheni në këtë figurë qesharake dhe aksion në ngjarje të ndryshme kostumesh. Është një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar pak argëtim të pazakontë në rastet tuaja të kostumeve. Prandaj, kjo maskë lateksi në formën e Deadpool është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si Deadpool shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

Maska për fytyrën për të rritur Deadpool

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Deadpool

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim