Maska për fytyrën e Clown Pennywise - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-294
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën e Clown Pennywise - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum i kllounit për fëmijë dhe të rritur Pennywise i bërë nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën e Clown Pennywise - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostumi i kllounit Pennywise për fëmijë dhe të rritur, i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Jester i frikshëm (klloun) - maskë për fytyrën - Pennywise

Scary jester (klloun) - Maskë për fytyrën Pennywise

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Kllouni Pennywise është një personazh legjendar nga romani horror i Stephen King dhe filmi "IT". Maska e tij është një zgjedhje ikonë për Halloween, me sytë e tij të frikshëm të kuq, grimin e shndritshëm dhe dhëmbët e spikatur që shtojnë frikën në çdo fytyrë. Prandaj, kjo maskë lateksi në formën e Pennywise the Clown është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona si Pennywise the Clown bien në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska për fytyrën e të rriturve Pennywise the Clown

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maskë Clown Pennywise për karnaval

Përmbajtja e paketës:

1x Pennywise maskën e Kllounit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim