Maska për fytyrën e kllounit horror - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-297
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska për fytyrën e kllounit horror - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) i frikshëm i kllounit për fëmijë dhe të rritur i bërë nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën e kllounit horror - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) i frikshëm i kllounit për fëmijë dhe të rritur i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska e kllounit për të rriturit e karnavaleve

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Një maskë kllouni për Halloween ngjall tmerr me buzëqeshjen e saj të tmerrshme dhe sytë e trishtuar, të mbuluar me grim të errët. Dizajni i tij rrëqethës të krijon përshtypjen se është një klloun që do t'ju sjellë makthe në vend të të qeshurave. Buzëqeshja e kllounit është aq e shtrembër sa të bën të ndjesh një të ftohtë në gjoks. Kjo maskë lateksi në formën e një kllouni të frikshëm është pra një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona të frikshme të kllounit dallohen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska e kllounit të Halloween

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maskë fytyre për të rritur Klloun horror i frikshëm

Përmbajtja e paketës:

1x Maska e frikshme e kllounit horror

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim