Maska për fytyrën e kukullës së frikshme (vajza) Momo - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-293
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska e fytyrës për kukull (vajzë) të frikshme Momo - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) për fëmijë dhe të rritur nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës për kukull (vajzë) të frikshme Momo - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) për fëmijë dhe të rritur nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska e frikshme për fytyrën vajzë (kukull) Momo

Maska e frikshme për fytyrën vajzë (kukull) Momo

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Momo është një personazh rrëqethës me një buzëqeshje misterioze, sy ekspresive dhe flokë të gjatë, të cilat do të shërbejnë në mënyrë perfekte si frymëzimi i përsosur për një maskë Halloween. Pamja e saj e sofistikuar e punuar do të krijojë një humor frike dhe mister në çdo festë. Kjo maskë lateksi në formën e Momo është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si Momo shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

Maskë Momo Halloween për fëmijë

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet e karnavalit (maska)   ata janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheronjtë tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Momo

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim