Maska për fytyrën e Panterës së Zezë - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-288
3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska për fytyrën e Panterës së Zezë - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum për fëmijë dhe të rritur (maskë) Black Panther prej 100% latex natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën e Panterës së Zezë - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) për fëmijë dhe të rritur (maskë) Black Panther i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska e zezë e karnavalit Pantera e zezë

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Maska Black Panther është një zgjedhje mahnitëse për ata që duan të krijojnë një performancë emocionuese dhe heroike në një ngjarje kostumesh. Kjo maskë është frymëzuar nga personazhi i Black Panther nga bota komike dhe filmike e Marvel . Me të, ju mund të merrni pamjen karakteristike të këtij superheroi, i cili njihet për aftësitë e tij mbinjerëzore dhe veshjet elegante. Është simbol i forcës, guximit dhe luftës për drejtësi.

Me këtë maskë në fytyrën tuaj, do të dukeni sikur keni dalë direkt nga Wakanda dhe do të tërhiqni admirimin dhe vëmendjen e të gjithë atyre që vlerësojnë kostumin tuaj. Kjo maskë lateksi në formën e Black Panther është pra një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona si Black Panther shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

Maska e Halloween Pantera e Zezë

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë e Panterës së Zezë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim