Maskë panda - Maskë silikoni për fytyrën / kokën për fëmijë dhe të rritur

Kodi: 88-332
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maskë panda - Maskë silikoni për fytyrën / kokën për fëmijë dhe të rritur - e bërë nga latex 100% natyral për Halloween ose karnaval. Kostum (maska) për fëmijë dhe të rritur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maskë panda - Maskë silikoni për fytyrën / kokën për fëmijë dhe të rritur - e bërë nga latex 100% natyral për Halloween ose karnaval. Kostum (maska) për fëmijë dhe të rritur. Material që është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe vrimave të hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

maskë silikoni panda për fytyrën dhe kokën

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Maska e Halloween-it është interesante me dizajnin dhe detajet e saj të hollësishme, të cilat e bëjnë atë një shtesë të mrekullueshme të atmosferës drithëruese. Me tiparet rrënqethëse dhe elementet mbresëlënëse, do të keni përshtypjen se po hyni në botën e kafshëve. Është aksesori i përsosur për ata që duan të krijojnë një ndjenjë pezullimi dhe misteri në një festë të Halloween. Me këtë maskë në fytyrën tuaj, ju do të bëheni një nga heronjtë më të njohur dhe më të njohur të filmit ose kafshët dhe personazhet ikonë, dhe kjo është e garantuar se do t'ju sjellë shumë komplimente dhe reagime të gëzuara.

Prandaj, kjo maskë latex është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona të frikshme bien në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe mbi të gjitha të jeni cool.

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet e karnavalit (maskat) ato janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme ju mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstrat ose kafshët e filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë silikoni Panda

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim