Maskë për fytyrën Grinch (kukudh jeshil) me doreza - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-284
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës Grinch (kukudh jeshil) me doreza - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Grinch (maskë) nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës Grinch (kukudh jeshil) me doreza - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Grinch (maskë) nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maskë për fytyrën e elfit jeshil me doreza - Grinch

Maskë për fytyrën e elfit jeshil me doreza - Grinch

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Maska Grinch është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që pëlqejnë historitë e Krishtlindjeve me pak ekscentricitet dhe një natyrë komike të keqe. Maska ju lejon të shndërroheni në Grinch, një krijesë jeshile me një zemër sa një top që përpiqet të vjedhë Krishtlindjet. Me këtë maskë do të dukeni komikisht dinake dhe qesharake, e cila me siguri do të sjellë buzëqeshje në fytyrën e të gjithëve që ju shohin. Pra, nëse doni të sillni një prekje çmendurie dhe atmosfere Krishtlindjesh në çdo event, maska Grinch është zgjidhja e duhur.

Prandaj, kjo maskë lateksi në formën e Grinch- it është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona Grinch shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe mbi të gjitha të jeni cool.

Maskë Grinch për Halloween

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

maskë grinch me doreza

Përmbajtja e paketës:

1 x maskë Grinch me doreza

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (3)

99%
100%
Adina

Unë jam shumë mirë

Produktet jane ne rregull, i bleme femijes dhe i pershtatem me matjet e tij.
Ju nuk mund të merrni frymë përmes maskës, por kjo është me çdo maskë

Shumë në rregull

Përkthyer nga: ro