Maskë për fytyrën nga JigSaw - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-282
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maskë për fytyrën JigSaw nga filmi Saw - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) nga JigSaw i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maskë për fytyrën JigSaw nga filmi Saw - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) JigSaw i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Sharrë maskë për fytyrën JigSaw

Maska Halloween për djem ose vajza (fëmijë) ose të rritur

Frymëzuar nga personazhi rrëqethës i John Kramer, maska e Halloween-it JigSaw është zgjedhja perfekte për ata që duan të sjellin një dozë errësire dhe frike në kostumin e tyre në natën e Halloween-it. Me këtë maskë, ju mund të shndërroheni në JigSaw , i cili njihet për testet dhe ndëshkimet brutale për viktimat e tij, duke i dhënë karakterit tuaj të Halloween një pamje të frikshme dhe misterioze. Jini të përgatitur të dukeni si një përfaqësues i vërtetë i botës së tmerrit në këtë kostum. Kjo maskë lateksi në formë JigSaw është një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnaval, ballo maskarade, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si JigSaw shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

sharrë me bashkim pjesësh figure maskë për fytyrën

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

përmbajtja e ackage:

1x maskë me bashkim sharrë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

99%