Lente makro 2,8x për të gjitha llojet e telefonave inteligjentë (telefonat celularë)

Kodi: 71-044
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Lente makro 2,8x për të gjitha llojet e (telefonave celularë) me një kapëse praktike për t'u lidhur me çdo telefon inteligjent - bëni fotografitë makro më të mira!

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lente makro 2,8x për të gjitha llojet e (telefonave celularë) me një kapëse praktike për t'u lidhur me çdo smartphone - bëni fotografitë makro më të mira! Kjo lente telefoni celular mbështet plotësisht telefonat celularë dhe tabletët nga markat iPhone/Samsung/HTC/LG/Huawei/Xiaomi dhe të tjera. Falë sistemit të snap-in dhe dizajnit unik, ai është i paracaktuar për përdorim në çdo telefon. Me këtë lente, do të zbuloni botën makro dhe do të kapni detaje unike falë zmadhimit 2,8x. Lente është projektuar për të mos deformuar objektin e skanuar.

lente makro për smartphone

Instalimi i lentës është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë, duke përdorur kapësen e fiksimit mund të lidhni lentet në pjesën e sipërme të telefonit për të mbuluar lentet dhe mund të filloni të shkrepni. Bëhuni profesionist dhe jepini dimensione krejtësisht të reja fotove dhe videove të kapura nga telefoni juaj. Paketa përfshin gjithashtu dy mbulesa lente dhe një këllëf praktike të fortë, për të gjithë aksesorët.

lente makro për telefon celular

Lentja është ideale për kapjen e detajeve të vogla pa shtrembërim

lente makro për telefon

Specifikim:

Zmadhimi: 2,8x makro
Distanca minimale e fokusimit: 16 mm
Distanca e punës: 16-32 mm
Konstruksioni i lenteve telefoto: 2 elemente xhami
Montimi: Duke përdorur një kapëse
Dimensionet e lenteve: 28 mm (diametri) x 15 mm (lartësia)

Përmbajtja e paketës:

1 x lente makro
1 x kapëse për t'u lidhur në telefon
1x këllëf mbrojtës i fortë
1x leckë pastrimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim