Mikrofon me valë (mikrofon) për celular me transmetues - USB-C + Ndriçim + kuti karikimi

Kodi: 71-083
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mikrofon me valë (mikrofon) për celular me transmetues - USBC + Ndriçim + kuti karikimi + regjistrim 360°. Mund ta përdorni për të regjistruar video të shkurtra, vlog, etj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mikrofon me valë (mikrofon) për celular me transmetues - USBC + Ndriçim + kuti karikimi + regjistrim 360° . Mund ta përdorni për të regjistruar video të shkurtra, vlog, por edhe komente live apo intervista të gjata. Përdorshmëria me një telefon celular do të jetë më e lehtë se sa duket. Gjithçka që duhet të bëni është të futni marrësin Lightning ose USB-C në telefon dhe gjithçka do të çiftohet automatikisht pa pasur nevojë të shkarkoni aplikacione shtesë.

mikrofon pa tel me kuti karikimi për smartphone

Reduktim i shkëlqyeshëm i zhurmës

Mikrofoni portativ wireless ka funksionin e reduktimit inteligjent të zhurmës. Ai është i pajisur me çipa profesionistë që sigurojnë identifikimin efektiv të zërit origjinal dhe regjistrimin e qartë edhe në mjedise me zhurmë. Teknologjia automatike e sinkronizimit në kohë reale redukton kohën e redaktimit të mëpasshëm të videos dhe mbështet përvojën e shikimit të videove. Ideale për t'u përdorur në krijimin e përmbajtjes video për TikTok, Facebook, Instagram , YouTube, etj.

mikrofon celular pa tel për kamerën e telefonit celular

Transmetim në distanca të gjata

Mikrofoni me valë ka një frekuencë prej 2,4 GHz, i cili mundëson transmetim të qëndrueshëm të sinjalit audio pa kabllo. Mikrofoni mund të arrijë një distancë transmetimi deri në 20 m në kushte reale dhe mund të kapë zërin në një drejtim 360°. Si rezultat, ai merr tingullin nga një distancë e mirë nga përpara dhe në të njëjtën kohë zbut siç duhet tingullin që vjen nga anët dhe prapa.

Mikrofon portativ për celular - wireless

Pa duar dhe super i lëvizshëm

Mikrofonat Apexel mund të fiksohen në jakë për të liruar duart për regjistrim audio video, duke e bërë transmetimin tuaj më të relaksuar dhe më të këndshëm. Mikrofoni është gjithashtu shumë i lehtë dhe i lëvizshëm, me peshë vetëm 70 g. Në kutinë e ruajtjes, mund ta karikoni deri në 5 herë pa asnjë problem. Më pas mund të funksionojë për rreth 6-7 orë me një karikim.

Mikrofon celular pa tela

Mikrofona pa tela me dy kanale

Ky sistem mikrofoni me valë përfshin 2 transmetues dhe 1 marrës që mund të regjistrojnë dy burime audio në të njëjtën kohë, kështu që nuk keni nevojë për një APP. Thjesht lidhni marrësin me pajisjen tuaj dhe ata do të lidhen automatikisht.

Mikrofon portativ celular - wireless

Specifikim:

  • Funksionet: regjistrimi, reduktimi inteligjent i zhurmës, riprodhimi dhe monitorimi
  • Gama e frekuencës: 2,4 GHz Gama: deri në 20 m
  • Kapaciteti i baterisë: 80 mAH
  • Koha e punës: përafërsisht. deri në 6 orë
  • Koha e karikimit: përafërsisht. 2 orë
  • Ngjyra: E zezë
  • Pesha: 70 g

Përmbajtja e paketës:

1x mikrofon me valë USB-C
1x Transmetues
1x kuti karikimi
1x kabllo USB karikimi
1x përshtatës Lightning (Apple).
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim