Hoodie ndriçuese LED - e kuqe

Kodi: 01-096
5 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Nëse jeni duke kërkuar për xhup me kapuç ndriçues LED me të cilin dëshironi të visheni dhe të jeni në qendër të vëmendjes mes miqve tuaj, jeni në vendin e duhur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Nëse jeni duke kërkuar për xhup me kapuç ndriçues LED me të cilin dëshironi të visheni dhe të jeni në qendër të vëmendjes mes miqve tuaj, jeni në vendin e duhur. Secila është e veshur me fibra neoni rreth zinxhirit dhe kapuçit, kështu që ju keni stilin e lezetshëm të festës Tron.

Ideale për t'u përdorur në diskoteka, klube, në një festë apo festival, dhe është investimi i duhur për ju nëse doni të tërheqni vëmendjen dhe të jeni cool. Modalitete të ndryshme si ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe dritë e qëndrueshme.

Xhup Led

Specifikat e produktit:

  • 100% pambuk
  • 2x bateri AAA (nuk përfshihen)
  • Inverter El (kabineti i kontrollit të fibrave) i përfshirë
  • Fleksibil dhe i qëndrueshëm ndaj ujit
  • Para larjes duhet të hiqet inverteri El
  • Vetëm larja e duarve - mos zhytni asnjë pjesë të fibrës
  • Karakteristikat: ndezje e shpejtë, ndezje e ngadaltë dhe dritë e qëndrueshme

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim