Stilolaps prej druri - Stilolaps elegant nga druri me një dizajn ekskluziv

Kodi: 100-011
3 500 L 2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps prej druri - Stilolaps elegant prej druri me një dizajn ekskluziv dhe ngjyrë të artë ofron një kombinim unik të bukurisë natyrore dhe një prekje luksi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps prej druri - Stilolaps elegant nga druri me një dizajn ekskluziv dhe ngjyrë të artë ofron një kombinim unik të bukurisë natyrore dhe një prekje luksi. Fundi prej druri i stilolapsit i jep asaj një pamje natyrale dhe të ngrohtë, ndërsa thekset e artë i japin elegancë dhe stil.

stilolaps ari me dizajn druri

Një kënaqësi për koleksionistët dhe dashamirët e materialeve natyrore

Për koleksionistët dhe dashamirët e materialeve natyrore, ky stilolaps është një kënaqësi e vërtetë. Dizajni prej druri i shton veçantinë secilës pjesë , pasi çdo dru ka modelet dhe strukturën e vet. Së bashku me detajet prej ari, ky stilolaps bëhet një xhevahir i vërtetë mes stilolapsave.

stilolaps luksoz dizajn druri

Një aksesor elegant i përshtatshëm për çdo rast

Sipërfaqja prej druri e stilolapsit trajtohet butësisht për ta bërë atë të lëmuar në prekje dhe përshtatet me dorën tuaj . Ky kombinim i materialeve natyrale dhe ngjyrës së artë e bën këtë stilolaps një aksesor elegant për çdo rast.

stilolaps ari me dru

Një dhuratë ekskluzive për raste të veçanta

Po kërkoni një dhuratë origjinale dhe ekskluzive për të dashurit tuaj? Ky stilolaps ari me veshje druri është pikërisht ajo që ju nevojitet. Dizajni i tij luksoz dhe punimi cilësor e bëjnë atë një dhuratë ideale për përvjetorë, ditëlindje, ngjarje të rëndësishme ose për të vlerësuar dikë të afërt. Dhënia e këtij stilolapsi është një simbol i stilit dhe elegancës.

stilolaps druri dhuratë luksoze


Specifikim:

  • Shkrim i rrjedhshëm
  • Përfundim i qëndrueshëm
  • Dizajn luksoz
  • Forma ergonomike
  • Ngjyra: Ari + sipërfaqe druri / Ar + sipërfaqe e zezë

Përmbajtja e paketës:

1x stilolaps elegant me dizajn druri

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim