Stilolaps lundrues magnetik - Stilolaps luksoz (metal) me mbajtës magnetik (qëndrim)

Kodi: 100-008
6 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps lundrues magnetik - Stilolaps luksoz (metal) me mbajtës magnetik (qëndrues)​ është shoqëruesi ideal për përdorim të përditshëm në shtëpi ose në punë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps lundrues magnetik - Stilolaps luksoz (metal) me mbajtës magnetik (qëndrues)​ është shoqëruesi ideal për përdorim të përditshëm në shtëpi ose në punë. Përvoja e tij e butë dhe e rrjedhshme e shkrimit e bën atë një mjet praktik për zyrën, studentët dhe këdo që vlerëson cilësinë dhe komoditetin.

Stilolaps levitues me mbajtës magnetik

Stilolaps levitues me mbajtës magnetik

Dekorim elegant me përdorim praktik

Krahas funksionalitetit, stilolapsi është edhe një dekorim i jashtëzakonshëm. Dizajni i tij modern dhe mbajtësja magnetike shtojnë një element elegant dhe elegant në tavolinën, shtëpinë ose zyrën tuaj. Kombinon në mënyrë të përkryer prakticitetin me estetikën, duke krijuar një hapësirë ​​harmonike.

Stilolaps me stilolaps me mbajtëse në ajër

Një dhuratë universale për çdo rast dhe person

Një stilolaps në një mbajtës magnetik është një dhuratë e shkëlqyer për raste të ndryshme dhe grupe të ndryshme njerëzish. Mund të jetë një dhuratë e shkëlqyer për prindërit, mamin, babin, gjyshen, kolegët ose miqtë. Eleganca dhe funksionaliteti i tij e bëjnë atë një dhuratë të jashtëzakonshme dhe të veçantë me të cilën mund të befasoni dhe kënaqni të dashurit tuaj.

Stilolaps luksoz që fluturon me mbajtës magnetik

Një mjet i shkëlqyer për të gjithë

Një stilolaps në një mbajtës magnetik është një mjet i shkëlqyer për të gjithë, pavarësisht nga mosha dhe profesioni. Shkrimi i qetë dhe i saktë e bën atë ideal për studentët, profesionistët, shpirtrat krijues dhe këdo që vlerëson një instrument shkrimi cilësor. Me dizajnin e tij tërheqës dhe materialin metalik, ky stilolaps është një kombinim i funksionalitetit dhe stilit.

stilolaps dekorativ lundrues që leviton


Specifikim:

  • Stilolaps me top
  • E pershtatshme per dhurate
  • Qëndrim magnetik
  • Ngjyra e zezë
  • Materiali metalik


Përmbajtja e paketës:
1x stilolaps metalik magnetik me mbajtëse

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim